Utubering Praha\Brno | Lesensky.cz

Agentura Lesensky.cz podporuje festival Utubering v Praze, nově i v Brně

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
15. 1. 2016

PR a marketingová agentura Lesensky.cz začíná spolupracovat s týmem, který zajišťuje již druhý ročník festivalu Utubering. Ten se letos odehraje poprvé i v Brně. Vystoupí na něm nejoblíběnější blogeři a videoblogeři. Agentura Lesensky.cz se bude věnovat kompletnímu PR servisu směrem k novinářům. „Jsme rádi, že můžeme novinářům poskytovat informace o tak zajímavé události. Blogeři a videoblogeři patří k významným veřejným osobnostem dneška. I proto se chceme s touto skupinou lidí dále osobně poznávat. Stali se totiž už dávno součástí naší práce," uvedla Karolína Křenková, která má komunikaci s novináři na starost. Spolupráci si s organizátory potvrdili i pro letošní ročníky Majálesů v Praze, Brně a Hradci Králové.

Vystoupení nejoblíbenějších blogerů a videoblogerů si mohou užít návštěvníci již 29. dubna v Praze, nově také 6. května v Brně. Festival patří k nejúspěšnějším akcím pro teenagery v Česku. Kostrou programu však nejsou pouze vystoupení nejoblíbenějších blogerů a videoblogerů. Vystoupí i populární kapely a součástí je i vyhlášení prestižních Utubering Awards. Nově také pořadatelé připravují „Grand Opening Show“, která zahájí oficiální program festivalu ve tři hodiny odpoledne.

Více informací o festivalu zde.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram