Intezze novinky

Vítáme mezi klienty sluchátka Intezze, energetické nápoje Erebos a autodíly ProfiAuto

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
7. 4. 2020

Na jaře jsme odstartovali spolupráci s trojicí nových klientů. Pro značku sluchátek Intezze, výrobce přírodního energetického nápoje Erebos a dodavatele autodílů ProfiAuto zajistíme komplexní komunikační servis v rámci konceptu PR 360®.

Noví klienti plánují využít doby omezené pandemií k přípravě strategií, nastavení procesů a efektivnímu provázání vybraných nástrojů. O tento typ služeb evidujeme od března největší zájem a lze očekávat, že v době opětovného rozjíždění ekonomiky obecně poroste zájem o outsourcing.

U všech nových klientů chystáme v rámci našeho konceptu kombinaci marketingových nástrojů a media relations. V případě značky sluchátek Intezze začala spolupráce obsáhlou marketingovou analýzou, na níž navážou práce na brandu a novém webu. Následovat bude komunikační mix zahrnující on-line marketing, content, foto a video produkci i správu sociálních sítí a rovněž media relations.

Pro tuzemský přírodní energetický nápoj Erebos začínáme s přípravou nového webu. Na ten v dalších měsících naváže náš PR tým komunikací směrem k médiím, zatímco marketingová část bude zahrnovat online marketing a později i správu sociálních sítí. O správu sociálních sítí, on-line marketing i PR se postaráme také značce ProfiAuto.

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram