Vánoční speciál Green Ways jsme nachystali rovnou ve 3 jazykových mutacích

Vánoční speciál magazín Greenways
Daniel Zeman v Lesensky.cz
Autor článku: Daniel Zeman

V naší agentuře jsme se vánočně naladili už během listopadu. Pro evropského lídra na trhu se zelenými potravinami jsme totiž připravovali vánoční speciál jejich magazínu pro klienty a zákazníky. Dvacetistránkové vydání vznikalo rovnou ve třech jazykových mutacích – v češtině, ve slovenštině a v polštině.

Vánoční Zelené cesty jsou uvedeny Vánoční básní spisovatele Františka Kožíka. Následuje Úvodní slovo zakladatele společnosti Václava Rathouského. Čtenáři naleznou v magazínu množství původních článků o správné životosprávě během vánočních svátků, recepty na zdravé cukroví ze zeleného ječmene nebo omalovánka pro děti. Do české a slovenské mutaci jsme pak zařadili text o polských vánočních tradicích, do polské naopak o českých a slovenských. Nechybí ani seznam nejčastějších novoročních předsevzetí nebo prostor pro sepsání svých vlastních.

Pro vánoční vydání jsme připravili návrh obsahu, všechny texty a kompletní grafiku, včetně ilustrací a také předtiskové přípravy.

Realizační tým: Veronika Duchoňová (vedení projektu), Tereza Ticháčková & Daniel Zeman (obsah a texty), Ivan Kebeleš (grafika a DTP).

 

Vánoční Magazín Green Ways