Vánoční speciál magazín Greenways

Vánoční speciál Green Ways jsme nachystali rovnou ve 3 jazykových mutacích

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
3. 1. 2019

V naší agentuře jsme se vánočně naladili už během listopadu. Pro evropského lídra na trhu se zelenými potravinami jsme totiž připravovali vánoční speciál jejich magazínu pro klienty a zákazníky. Dvacetistránkové vydání vznikalo rovnou ve třech jazykových mutacích – v češtině, ve slovenštině a v polštině.

Vánoční Zelené cesty jsou uvedeny Vánoční básní spisovatele Františka Kožíka. Následuje Úvodní slovo zakladatele společnosti Václava Rathouského. Čtenáři naleznou v magazínu množství původních článků o správné životosprávě během vánočních svátků, recepty na zdravé cukroví ze zeleného ječmene nebo omalovánka pro děti.
 

Do české a slovenské mutace jsme zařadili text o polských vánočních tradicích, do polské naopak o českých a slovenských. Nechybí ani seznam nejčastějších novoročních předsevzetí nebo prostor pro sepsání svých vlastních.

 

Pro vánoční vydání jsme připravili návrh obsahu, všechny texty a kompletní grafiku, včetně ilustrací a také předtiskové přípravy.

Realizační tým: Veronika Duchoňová (vedení projektu), Tereza Ticháčková & Daniel Zeman (obsah a texty), Ivan Kebeleš (grafika a DTP).

 

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram