Stavebnictví

Stavebnictví, moderní technologie nebo pojišťovna

Profile picture for user Martin Svoboda
Martin Svoboda
13. 9. 2023

Rozšiřujeme portfolio o 5 nových klientů! Media relations od léta zajišťujeme pojišťovně YOUPLUS a českému výrobci technologie Senzomatic. Nové klienty hlásíme i na marketingovém oddělení agentury, kde zaštítíme vznik nových webů pro společnosti Aquasys, Střechy Comax nebo OR CZ.

V létě jsme zahájili spolupráci s pěti klienty. PR oddělení naší agentury nově zajišťuje media relations výrobci technologie Senzomatic, jenž svým inovativním řešením chrání stavební konstrukce před úniky vody nebo nahromadění vlhkosti. PR služby na poli českého i slovenského mediálního trhu poskytujeme nově také pojišťovně YOUPLUS, která se profiluje především v oblasti životního a rizikového pojištění.

„V oblasti PR aktivit navazujeme na naše dlouhodobé spolupráce v oblasti bydlení a technologií. V průběhu let jsme si ověřili, že jsme v tomto segmentu silní a máme klientům co nabídnout.“ 

Markéta Kohoutková, ředitelka PR oddělení agentury Lesensky.cz.

O tři nové klienty se stará náš marketingový tým. Nové webové stránky připravíme pro dvojici firem z oboru stavebnictví. Jde o společnost Aquasys, která se specializuje na provádění vodních, ekologických i dopravních staveb a výstavbu inženýrských sítí, a také Střechy Comax, společnost vyrábějící plechové střešní krytiny. Zbrusu nový web vytváříme také pro skupinu OR CZ, kde současně vzniká i nová vizuální identita společnosti. Ta navazuje na původní brand a posouvá jej tak v další komunikaci do prezentace technologické společnosti zaměřené na oblast zdravotnictví, služby a obchod či ICT technologie.

 

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram