management Lesensky.cz

Hlásíme šestici nových klientů. Zaměříme se na PR i nové weby

Profile picture for user Martin Svoboda
Martin Svoboda
29. 4. 2024

Do letošního května vstupujeme s šesticí nových klientů. Zaštítíme pro ně široké portfolio služeb od public relations přes branding až po tvorbu webu. V agentuře nově spolupracujeme s firmami z ocelářského průmyslu, turistického ruchu, scénografie či s dodavateli potrubí a armatur nebo organizátory sportovních turnajů pro děti a mládež. 

Hned polovině z celkem šesti nových klientů zajistíme služby napříč PR a marketingem. Široké rozpětí specializace svého týmu využijeme u společnosti Bert Solutions, která se zabývá scénografickými projekty či filmovými kulisami. Pro tu vytvoříme nejprve nový web, ruku v ruce s aktualizací brandu. Následně pak zajistíme PR komunikaci směrem k médiím a také na sociálních sítích. 

Rozsah a koncepce spolupráce nám umožní nejprve vydefinovat klíčové atributy brandu, které propíšeme do nové webové prezentace. Ve druhé fázi pak tyto aspekty budeme moci komunikovat jak v rámci PR, tak na sociálních sítích. Využijeme tak synergie našeho PR a marketingového oddělení.

Roman Kučera, CEO Lesensky.cz  

Druhým novým klientem PR týmu je pak organizátor sportovních turnajů pro děti a mládež Future Stars.   

Kromě toho od letošního jara spolupracujeme i se dvěma klienty působícími v ocelářském odvětví. Prvním je výrobce ocelových konstrukcí Skymax Living, pro kterého zpracovává marketingovou analýzu. Druhým klientem je pak dodavatel potrubí a armatur Hapreso Steel, pro kterého brněnská agentura dokončuje novou webovou prezentaci a dotváří brandovou grafiku.  

 Zbrusu nový web připravujeme také pro turistický informační portál Kempy-chaty.cz. „Cílem je v tomto případě co nejlepší UX, díky kterému by portál měl využít svůj velký potenciál směrem k široké veřejnosti,“ doplnil vedoucí marketingového týmu agentury Lesensky.cz Jan Polzer. Šestým novým klientem je pak pro agenturu Vyšší odborná škola Caritas, pro kterou marketingový tým připraví online kampaň pro nábor studentů.