Tým Lesensky.cz

S novými klienty vyrážíme kolem světa, představujeme práci záchranářů a pomáháme nemocným

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
9. 7. 2019

Během letních měsíců jsme se dohodli na spolupráci s neziskovými organizacemi Záchranný kruh, Debra ČR a Radost dětem. Zmíněným subjektům pomůžeme s nastavením komunikační strategie a medializací jejich společensky přínosných aktivit. Novým netradičním klientem agentury se navíc stává expedice Tatra kolem světa 2.

Nezisková organizace Debra ČR v Česku dlouhodobě pomáhá pacientům se vzácnou nemocí motýlích křídel. Naše agentura jí v rámci svých CSR aktivit pomůže s public relations crowdfundingové kampaně Na kole pro motýlí křídla na portálu Darujspravne.cz, s níž se pojí i účast týmu nadšených sportovců na 2 222 kilometrů dlouhém cyklistickém závodě.

Debra v ČT s Lesensky.cz
Martin Bořil z Lesensky.cz se zástupci Debra ČR v Dobrém ránu s Českou televizí.

Druhým námi podporovaným neziskovým projektem je nově vzniklý Nadační fond Radost dětem, jehož patrony jsou Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová. Fond má za cíl pomáhat vážně nemocným dětem či dětem z dětských domovů. S médii, sociálními sítěmi i webem pomůžeme nově také organizaci Záchranný kruh, která prostřednictvím edukativní kampaně Ty to zvládneš upozorňuje na rizika a příčiny dopravních nehod. Vedle toho naše grafické oddělení pracuje na kompletním redesignu webu klienta.

„Vedle komerční sféry je pro nás velmi důležité profilovat agenturu i v rámci CSR aktivit. Ze spolupráce s neziskovými organizacemi máme vždy velkou radost a jsme rádi, že můžeme svým dílem odvedené práce přispět k úspěchu tak zajímavých projektů. Není nic vděčnějšího, než pomoci potřebným.“
Roman Kučera, CEO agentury Lesensky.cz

Nad rámec trojice klientů z neziskového sektoru jsme rozšířili portfolio o odvážnou expedici Tatra kolem světa 2. Ta navazuje na stejnojmenný projekt z doby před 30 lety a aktuálně za sebou má velmi úspěšnou crowdfundingovou kampaň na HitHitu. Spolupráce na tak ambiciózním projektu je pro nás velkou výzvou. Těmto cestovatelům nepomáháme jen s media relations, ale podporujeme je také ve světě sociálních sítí.