Předávání cen EFFIE

S Barborou Polákovou jsme získali jsme stříbrnou cenu EFFIE. Nově spolupracujeme i na propagaci koncertů

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
4. 11. 2019

Kampaň ke klipu 2-8-5 získala druhé místo cen EFFIE v kategorii Sociální, ekologický a kulturní marketing. Úspěch slaví i v mezinárodní soutěži ICCO Global Awards, kde se probojovala na shortlist v kategorii Digital and New Media Award. Se zpěvačkou jsme navíc rozšířili spolupráci o propagaci jejích koncertů.

Se zpěvačkou spolupracujeme více než rok. Loňská kampaň k videoklipu 2-8-5 získala mezinárodní ocenění Music Ally, cenu PR profesionálů LEMUR a nově také stříbrnou cenu EFFIE v kategorii Sociální, ekologický a kulturní marketing.

Čerstvým úspěchem kampaně je pak umístění na shortlistu mezinárodní soutěže ICCO Global Awards, kde bude celosvětově soupeřit s dalšími projekty v kategorii Digital and New Media. O tom, zda uspěla, se dozvíme 3. prosince na slavnostním udílení cen v Londýně. Podrobnosti o celé kampani a případovou studii naleznete zde.

 

 

Se zpěvačkou rozšiřujeme spolupráci na propagaci koncertů

Pro marketingovou a mediální podporu koncertů v pražském Foru Karlín a v brněnském Sono Music Clubu připravil náš marketingový tým část kampaně ve stylu stopovací hry na šipkovanou. Cílem akce bylo zaujmout média, rozšířit povědomí o koncertech, zapojit veřejnost do soutěže o vstupenky a udělat radost aktivním fanouškům Barbory Polákové.

Na více než 30 místech rozmístili náš a zpěvaččin tým nápovědy v podobě kartiček s informacemi o koncertech, které zároveň hráčům poskytly indicie k nalezení výherních dřevěných placek. Místa s indiciemi byla oznamována průběžně na webu zpěvačky a na Instagramu @hledejplacku a zapojily se do ní stovky hráčů.

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram