Petr Lesenský foto rozhovor

Petr Lesenský pro Mladypodnikatel.cz: Agentuře dodávám klid a vize

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
30. 3. 2022

Před třemi lety Petr Lesenský v rozhovoru s Jiřím Rosteckým prozradil, že předává firmu novému CEO. V aktuálním rozhovoru zakladatel agentury bilancuje předání kompetencí i překvapivě pozitivní dopady pandemie.

V rozhovoru se například dozvíte, jak zakladatel agentury vnímal dopady covidu na byznys a proč se ve firmě na krátkou dobu angažoval intenzivněji, než dříve.
 

„Každá krize přináší vítěze. Nás covid posunul o level výš. Díky houževnatosti a semknutí týmu jsme využili nečekanou příležitost v online prostředí a během pandemie vyrostli.“

Petr Lesenský

V interview Petr také přiznává nutkání týmu radit i přes to, že se jako zakladatel už dávno nepodílí na běžné denní operativě. Dodává, že po letech konečně našel v týmu roli, kde se cítí nejsilnější. Nejvíc se teď proto věnuje vizím, novým projektům a šíření „klidu a harmonie“.
 

Rozhovor teaser


Pustit si celý rozhovor


Kromě detailního vhledu do agendy zakladatele agentury video nabízí i pohled na work-life balanc a osobní investiční tipy Petra Lesenského. Bonusem je příběh o příchodu současné výkonné ředitelky Markéty Kohoutkové.