Novo plaza lesenskycz kampaň ukázka průčelí obchodní cetrum průčelí

Rok 2021 startujeme s kampaněmi pro Technologický park a centrum NOVO Plaza

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
5. 1. 2021

Se začátkem roku 2021 jsme rozšířili portfolio o šest nových klientů. S aktivitami v PR pomáháme Technologickému parku Brno a společnosti Packway. V oblasti marketingové komunikace pak nově spolupracujeme s pražským obchodním centrem NOVO Plaza, projektem pro budoucí mediky Bmedic a se společnostmi Webkomplet a Webstep.

 „Zatímco před koncem roku jsme ze strany klientů vnímali zájem především o marketingové strategie a analýzy, od ledna roste poptávka po PR. Daří se rovněž našemu webovému studiu, jehož aktivitami jsme vhodně doplnili portfolio našich základních marketingových služeb."
Roman Kučera, CEO agentury

Radost máme především ze šíře spektra klientů i poptávaných služeb v agenturním konceptu PR 360®. Pokud bychom za sebou neměli dříve úspěšné projekty v různorodých oblastech, stěží bychom dokázali centrum NOVO Plaza zaujmout naším návrhem kreativy, správou sociálních sítí, online marketingem či instore komunikací. V případě Technologického parku Brno nám ve výběrovém řízení pomohl fakt, že máme dlouhodobě v portfoliu silné hráče na poli inovací a technologií.

Lesensky.cz kampaň pro OC Novo Plaza
Ukázka kampaně pro OC NOVO Plaza

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram