PRgang startuje druhý semestr, přednáška | Lesensky.cz

PRgang startuje druhý semestr se třemi univerzitami a novými mentory

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
2. 10. 2017

Náš projekt studentské PR agentury PRgang od podzimního semestru spolupracuje již se třemi brněnskými univerzitami. Na studenty opět čekají reálné úkoly z oblasti public relations a marketingu pod vedením patnácti zkušených mentorů.  Hlásíme také nové klienty, PRgang bude pracovat na zakázkách z oblasti kultury, byznysu, politiky či sportu.

Náš projekt studentské PR agentury odstartoval začátkem letošního roku. S jednoduchým konceptem propojujícím studenty PR a marketingu s reálnými zakázkami se teď na podzim setkají studenti Fakulty sociálních studií a Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity, Fakulty podnikatelské VUT a Provozně-ekonomické fakulty Mendelovy univerzity.

Cílem  projektu není jen pomoc se vzděláváním studentů, ale také s jejich uplatněním na trhu práce. Propojujeme v něm totiž teorii s praxí, nadšení se zkušenostmi, a nadaným studentům toužícím po práci v oboru umožňujeme získat přímý kontakt s firmami, které by o jejich práci mohly mít zájem. S "koučováním" mladých nadějí PR a marketingu na podzim pomůže už půldruhá desítka mentorů. Do projektu se nově zapojili mimo jiné i šéfredaktoři nejčtenějších brněnských deníků. Studentům se tak nabízí jedinečná možnost konzultovat svou práci a vypracované úkoly s těmi nejlepšími z marketingové a PR branže.

PRgang pracuje na úkolech pro reálné klienty, které vybíráme tak, aby svým oborem studenty zaujaly nebo měly charitativní přesah. V minulém semestru to byl například brněnský Hospic sv. Alžběty nebo společnost Kofi-Kofi. Nyní se bude naše studentská PR agentura starat o potřeby Filharmonie Brno, projekt Prezident21, Nadaci Partnerství, Muni Press či tým amerického fotbalu Brno Alligators. V rámci projektu PRgang navíc pořádáme pro studenty workshopy, na nichž se učí, jak komunikovat s médii, jak psát tiskové zprávy nebo jak vybudovat komunikační strategii.

Více informací o našem projektu a jeho aktivitách lze nalézt na www.prgang.com či na Facebooku.

 

Přednáška na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. Na snímku Petr Lesenský, šéf agentury Lesensky.cz, která za projektem stojí, spolu s kolegyní Ivou Petrovovou.

 

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram