Konference meziobecní spolupráce

Přednášeli jsme obcím o využití marketingu ve státní správě

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
2. 10. 2019

Na konci září se vydal náš CEO Roman Kučera opět za rétorský pult. Za školící centrum PR Akademie přednášel na Konferenci meziobecní spolupráce. Akci pořádal Institut veřejné správy ESF MU a jejím cílem bylo posílit vztahy obcí, spolupráci a dobrou praxi sdílení know-how.

V dnešní době nemá velká část obcí i regionů strategicky vyřešenou marketingovou a PR komunikaci napříč jednotlivými kanály.

"Někde chybí tiskový mluvčí či PR manažer, jinde zase specialista na sociální sítě. Nezřídka by bylo na čase aktualizovat oficiální webové stránky města nebo obecní zpravodaj." 
Roman Kučera ke Konferenci meziobecní spolupráce

Přednášku proto Roman zaměřil na možnost spolupráce obcí v rámci svazků či mikroregionů, kde mohou radnice řešit marketingovou a PR komunikaci společnými silami. Podle ohlasů na konferenci je tato problematika stále živá.

"Starostové, zastupitelé i manažeři regionálních organizací se chtějí právě na oblast PR a marketingu více zaměřit. Náš vzdělávací projekt PR Akademie jim v tomto vychází vstříc," uzavírá náš CEO s tím, že v přípravách jsou i další školení pro samosprávu.

Roman Kučera za PR Akademii přednáší na konferenci samospráv
Autor fotografií: Veronika Tupá

 

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram