Petr Lesenský oslavil jubileum

Petr Lesenský oslavil čtyřicetiny, popřál mu celý tým i brněnské osobnosti

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
2. 4. 2019

Rok 2019 je pro agenturu významný hned dvěma speciálními výročími. Zatímco to první – čtyřicetiny Petra Lesenského – už jsme úspěšně oslavili, na to druhé – deset let vzniku agentury – se teprve intenzivně chystáme.

Na oslavy jubilea Petra Lesenského v březnu 2019 přijala pozvání různorodá skupina hostů. Nechyběl celý agenturní tým, ale také Petrovi bývalí kolegové z vydavatelství, mezi nimiž převažovali spolupracovníci z Vltava-Labe-Press a Computer Press.

Partu novinářů, marketérů a PR kolegů z oboru doplnili i zástupci některých brněnských městkých částí. Sportovní divizi pak reprezentovali fotbalisti, futsalisti a členové městských sportovních organizací. V neformální sestavě gratulantů jsme potkali i naše klienty, což nás potěšilo dvojnásob :)

Programu vévodila živá hudba, kankánové překvapení i DJ set hrající do ranních hodin. Za agenturu přejeme Petrovi další spokojená léta! Tato akce odstartovala rok oslav našeho desátého agenturního výročí, můžete se těšit na další naplánované aktivity.

Brzy vás pozveme na další akce, na kterých oslavíme 10 let od vzniku agentury Lesensky.cz.