Kalouda Sport Agency

Nová firma Kalouda Sport Agency kompletně v našich marketingových rukou

Jana Pavelková
26. 1. 2024

Spustili jsme webové stránky nové společnosti Kalouda Sport Agency, které jsme koncem loňského roku pomáhali vytvořit hlavní zaštiťující brand a z něho vycházející značky dalších přidružených projektů. Od letošního roku navíc začínáme s přípravou marketingové strategie a zajišťujeme komplexní PR servis v České republice a ve Španělsku.

Propojení firem od samého začátku

Kalouda Sport Agency je sportovní a vzdělávací agentura, která zprostředkovává nezapomenutelné sportovní i jiné zážitky nejen v Čechách, ale zejména v prosluněném jižním Španělsku. Vyrazit s ní můžete na hvězdná fotbalová utkání, na špičková golfová hřiště i na tenisové kurty či turnaje. Firmám nabízí atraktivní pobyty pro zaměstnance i partnery. Pro děti pořádá fotbalové kempy a zážitkové aktivity spojené s moderním vzděláváním. Ve spolupráci s naší agenturou Lesensky.cz nabízí svým klientům také komplexní marketingový servis.

Pro Kalouda Sport Agency jsme v uplynulých měsících připravili webové stránky, které shrnují její aktivity a představují je široké veřejnosti. Na začátku letošního roku se přidala příprava marketingové strategie a PR servis v České republice i ve Španělsku, kde majitelé agentury dlouhodobě žijí a podnikají. 

"Díky spolupráci s agenturou Lesensky.cz jsme si dokázali utřídit myšlenky týkající se našeho byznysu a na ně pak smysluplně navázat marketingovými aktivitami týkající se naší nové firmy. S agenturním týmem vedeným Petrem Lesenským spolupracujeme už řadu let, což je nesporná výhoda, protože můžeme jít vždy přímo k věci. Oceňujeme u agentury maximální nasazení, příjemnou lidskou komunikaci, široký produktový záběr a maximálně profesionální výsledky," říká Luboš Kalouda, bývalý profesionální fotbalista a jednatel společnosti Kalouda Sport Agency. 

S agenturním týmem vedeným Petrem Lesenským spolupracujeme už řadu let (...). Oceňujeme u agentury maximální nasazení, příjemnou lidskou komunikaci, široký produktový záběr a maximálně profesionální výsledky.

Luboš Kalouda, majitel Kalouda Sport Agency

 

Příležitost zamířit do zahraničí

Prostřednictvím aktivit společnosti Kalouda Sport Agency máme příležitost zacílit s našimi produkty do zahraničí. Výhodou je i zaměření na oblasti sportu či vzdělávání, kde jsme dlouhodobě velmi silní. Těšíme se proto na další měsíce a roky a jsme zvědaví, jaké nové výzvy nám spolupráce se sportovní a vzdělávací agenturou s přesahem do zahraničí přinese. 

Věříme, že se ve Španělsku dokážeme prosadit s našimi webovými produkty i s naším marketingovým servisem.

Roman Kučera, CEO agentury Lesensky.cz

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram