Kalouda Sport Agency

Nová firma Kalouda Sport Agency kompletně v našich marketingových rukou

Profile picture for user Jana Pavelková
Jana Pavelková
26. 1. 2024

Spustili jsme webové stránky nové společnosti Kalouda Sport Agency, které jsme koncem loňského roku pomáhali vytvořit hlavní zaštiťující brand a z něho vycházející značky dalších přidružených projektů. Od letošního roku navíc začínáme s přípravou marketingové strategie a zajišťujeme komplexní PR servis v České republice a ve Španělsku.

Propojení firem od samého začátku

Kalouda Sport Agency je sportovní a vzdělávací agentura, která zprostředkovává nezapomenutelné sportovní i jiné zážitky nejen v Čechách, ale zejména v prosluněném jižním Španělsku. Vyrazit s ní můžete na hvězdná fotbalová utkání, na špičková golfová hřiště i na tenisové kurty či turnaje. Firmám nabízí atraktivní pobyty pro zaměstnance i partnery. Pro děti pořádá fotbalové kempy a zážitkové aktivity spojené s moderním vzděláváním. Ve spolupráci s naší agenturou Lesensky.cz nabízí svým klientům také komplexní marketingový servis.

Pro Kalouda Sport Agency jsme v uplynulých měsících připravili webové stránky, které shrnují její aktivity a představují je široké veřejnosti. Na začátku letošního roku se přidala příprava marketingové strategie a PR servis v České republice i ve Španělsku, kde majitelé agentury dlouhodobě žijí a podnikají. 

"Díky spolupráci s agenturou Lesensky.cz jsme si dokázali utřídit myšlenky týkající se našeho byznysu a na ně pak smysluplně navázat marketingovými aktivitami týkající se naší nové firmy. S agenturním týmem vedeným Petrem Lesenským spolupracujeme už řadu let, což je nesporná výhoda, protože můžeme jít vždy přímo k věci. Oceňujeme u agentury maximální nasazení, příjemnou lidskou komunikaci, široký produktový záběr a maximálně profesionální výsledky," říká Luboš Kalouda, bývalý profesionální fotbalista a jednatel společnosti Kalouda Sport Agency. 

S agenturním týmem vedeným Petrem Lesenským spolupracujeme už řadu let (...). Oceňujeme u agentury maximální nasazení, příjemnou lidskou komunikaci, široký produktový záběr a maximálně profesionální výsledky.

Luboš Kalouda, majitel Kalouda Sport Agency

 

Příležitost zamířit do zahraničí

Prostřednictvím aktivit společnosti Kalouda Sport Agency máme příležitost zacílit s našimi produkty do zahraničí. Výhodou je i zaměření na oblasti sportu či vzdělávání, kde jsme dlouhodobě velmi silní. Těšíme se proto na další měsíce a roky a jsme zvědaví, jaké nové výzvy nám spolupráce se sportovní a vzdělávací agenturou s přesahem do zahraničí přinese. 

Věříme, že se ve Španělsku dokážeme prosadit s našimi webovými produkty i s naším marketingovým servisem.

Roman Kučera, CEO agentury Lesensky.cz

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram