Ocenění webtop100 ilustrační foto

Na WebTop100 jsme umístili 2 projekty na shortlist

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
19. 10. 2022

Soutěž WebTop100 oznámila shortlisty. Mezi nejlepší počiny z digitálního marketingu se letos probojovaly i dva naše projekty. Porotce zaujaly webové stránky LOMAX a dlouhodobá firemní komunikace Lesensky.cz. Finální umístění a ceny budou vyhlášeny 15. listopadu v Praze.

V kategorii Firemní web porotci vybrali mezi TOP 3 české projekty webové stránky LOMAX. Webové stránky LOMAX vznikly v naší produkci od analýzy po programování. Výsledkem je funkční, srozumitelný, důvěryhodný a vizuálně atraktivní web, který klientovi pomáhá s brandem i poptávkami.

Web LOMAX ukázka případová studie

Case study o webu LOMAX

 

Projekt se také umístil jako inspirativní řešení a proto jej budeme spolu se zástupcem společnosti LOMAX prezentovat formou case study na konferenci WebTop100.

Strategie Lesensky.cz na shortlistu Firemní komunikace

Druhého kandidáta na výhru WebTop100 jsme získali v kategorii Firemní komunikace. Tam se umístil náš projekt PR 360 pro růst brandu i byznysu Lesensky.cz. Hodnotitele oslovila naše dlouhododobá, komplexní a strategická komunikace. Ta propojuje PR, sociální sítě, výkonostní marketing i SEO a díky tomu nám pomáhá s růstem naší značky a přináší nám nové klienty.

Mezi další nominované patří projekt Infografiky s interními covid opatřeními (Beneš & Michl) a projekt Svobodná firma - jedno téma, mnoho podob (Effectix). Těšíme se tak na poměření sil s dalšími skvělými projekty.

 

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram