Tým Lesensky.cz

Hlásíme osm nových klientů, pomůžeme pivovaru či hendikepované mládeži

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
17. 6. 2022

Do portfolia jsme zařadili osm nových klientů. Se strategií či webovou prezentací pomáháme strojírenské firmě MSV Systems, informačním systémům Elegis nebo Pivovaru Lednice. Aktivity směrem k médiím zaštítíme energetickému specialistovi PKV Build, společnosti Comdata či evropským hrám Emil Open.

V oblasti marketingu se v posledních měsících věnujeme zejména komplexní analytice a strategickému plánování. Marketingovou analýzu a strategii, ale také nový web aktuálně připravujeme pro libereckou strojírenskou firmu MSV Systems. Služby v oblasti analytiky a strategie poskytujeme také specialistovi na informační systémy pro stavební a výrobní sektor společnosti Elegis nebo novému Pivovaru Lednice, u nějž se počítá i s navazujícími aktivitami.

Firmy se naučily, že bez kvalitní analýzy stávajícího stavu a navazujícího strategického poradenství se marketingové aktivity efektivně dělat nedají. Nové i již dokončené projekty ukazují, že v této disciplíně je náš agenturní tým velmi silný.

uvedl Roman Kučera, CEO agentury Lesensky.cz.

Poslední měsíce, spojené zejména s pandemií koronaviru a nyní i situací na Ukrajině, ukazují, že výrazně roste zájem o PR směrem k médiím. Nejedná se o krizovou komunikaci, avšak z pohledu agentury přibývá klientů, kteří chtějí aktivity rozvíjet dlouhodobě. Ubývá tím jednorázových a krátkodobých spoluprací.

Pětici nových klientů agentura přidala právě v oblasti PR. Komunikaci směrem k médiím nově zaštiťujeme pro brněnského specialistu v oblasti energetiky PKV Build či dodavatele energií MJEnergie. S komunikací pomáháme i aplikaci Zvíře+, která usnadňuje péči o zvířata, specialistovi v oblasti CRM společnosti Comdata nebo evropským hrám hendikepované mládeže Emil Open.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram