Mobilní aplikace v kavárně

Byli jsme u launche nové monitorovací aplikace Newtonu

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
25. 10. 2018

Společnost Newton Media, což je leader Media Intelligence služeb na českém trhu, uvedla v půlce října na trh novou aplikaci. Jednalo se o historicky první aplikaci, která má zjednodušit a hlavně zefektivnit práci s monitoringem médií. U této události nemohli chybět a pomohli komunikačně zaštítit launch, jak jinak než směrem k novinářům. 

„Newton“ zná snad každý PRista v branži. Jejich analýzy tradičních i digitálních médií pomáhají klientům optimalizovat komunikaci. Aktuálně funguje nejen v České republice, ale i na Slovensku, v Polsku, ve Velké Británii a v dalších osmi zemích jihovýchodní Evropy. A právě pro český a slovenský trh vyvinula společnost první mobilní monitorovací aplikaci. NewtonOne (N1), což je název novinky, totiž umožňuje číst monitoring přímo v mobilu, kde nabízí klasicky i scany nebo audiovizuální záznamy mediálních výstupů plus grafy znázorňující výsledky monitorování. Všechny tyto funkce jsme vyzdvihli, když jsme firmě pomáhali s odkomunikováním nové služby novinářům. 

Pokud někdo používá webovou čili desktopovou aplikaci NewtonOne, asi ho bude primárně zajímat, že mobilní N1 je její alternativou. Kdokoliv má tedy v desktopové verzi NewtonOne nastavené zasílání tzv. newsmailů – emailů s monitoringem, může nyní díky aplikaci pracovat s tímhle denním monitoringem i v mobilu. Takže je možné si jej přečíst třeba v tramvaji cestou do práce. Applikace je dostupná pro Android a iOS. Více se o ní můžete dozvědět třeba v tomto článku, kde jsou i odkazy ke stažení. 

 

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram