Header případovka Rieter

Webové stránky pro výrobce tradičních strojů na předení Rieter CZ s.r.o.

Společnost Rieter CZ s.r.o. je součástí globální skupiny Rieter se sídlem ve Švýcarsku, která se zabývá vývojem a výrobou strojů pro oděvní průmysl.
Design
Struktura
Development
případové studie
2019
Doba realizace
1 měsíc

Rieter CZ s.r.o.

Společnost Rieter CZ s.r.o. působí na českém trhu od roku 1994 a patří mezi významné zaměstnavatele a výrobní podniky v okrese Ústí nad Orlicí (Pardubický kraj), kde má česká pobočka také své sídlo.

Zadání klienta a naše role

Společnost Rieter je naším dlouholetým klientem, kterému pomáháme s HR marketingem a náborovými kampaněmi.

Zadáním k novému webu bylo vytvořit moderní online prezentaci jak produktů společnosti (strojů pro zpracování vláken na přízi), tak hlavně nových pracovních příležitostí. Web společnosti měl být výkladní skříní pro nábor nových pracovníků a posilovat pozitivní vnímání a brand společnosti Rieter coby významného zaměstnavatele v Pardubickém kraji. Termín realizace byl stanoven na maximálně jeden a půl měsíce.

Realizační tým

  • Grafika
    Ivan Kebeleš
  • UX (Struktura)
    Ivan Kebeleš, Michal Kubín
  • Development
    Jan Polzer

 

RIETER CZ
RIETER CZ
Přehledný seznam firemních benefitů

Přehledný seznam firemních benefitů

Jedním z hlavních prvků webu při náborové kampani je přehledný animovaný seznam benefitů s podrobným popisem. Díky němu potenciální zaměstnanci zjistí vše důležité o nabídce a pracovních podmínkách u společnosti Rieter.

Představení firemních produktů

Představení firemních produktů

Aby se nejen potenciální zaměstnanci, ale i zákazníci či další zájemci o informace mohli seznámit s výrobním programem společnosti, nabízí web jednoduchou a přehlednou prezentaci produktů. Součástí této prezentace jsou i produktová videa (načítaná z firemního profilu na síti Youtube).

Podpora HR oddělení

Podpora HR oddělení

Hlavním cílem webu je však podpora HR oddělení a jeho náborového procesu. Tomuto cíli je uzpůsobena většina obsahu a konstrukce webových stránek. Web je navíc vizuálně propojen s firemní prezentací otevřených pracovních pozic na portálu Jobs.cz. Díky tomu tyto dva weby tvoří kompaktní celek, přičemž na každém webu jsou poskytnuty unikátní informace.

Jednoduché plnění a vytváření novinek

Jednoduché plnění a vytváření novinek

Naprostou samozřejmostí je snadno aktualizovatelný modul Novinky pro přidávání firemních aktualit. Díky použití uživatelsky přívětivého a stabilního redakčního systému Drupal zvládnou aktualizaci webu sami pracovníci společnosti Rieter bez nutnosti naší podpory.

Důležité charakteristiky webu v kostce

Kompletně responzivní

RIETER_MOBIL_1
RIETER_MOBIL_2
RIETER_MOBIL_3
RIETER_MOBIL_4
RIETER_MOBIL_5

Další stránky webu

RIETER_DESKTOP_1
RIETER_DESKTOP_2
RIETER_DESKTOP_3
RIETER_DESKTOP_4
RIETER_DESKTOP_5
RIETER_DESKTOP_6
RIETER_DESKTOP_7

Na spolupráci s agenturou Lesensky.cz oceňuji skvělou a rychlou komunikaci, výborné nápady a ochotu vnímat představy a potřeby naší firmy jako zákazníka. Náš firemní web slouží především jako "přistávací plocha" pro zájemce o práci v naší firmě. Jednoduché, zároveň však efektivní řešení naší HR firemní prezentace jednoznačně přispívá k výkonnosti našich náborových aktivit.

Richard Bednář
Head Human Resources

Pojďte do toho s námi!

Cítíte, že by vašemu webu slušel nový kabát nebo chcete rovnou zcela nový model? Rádi vám pomůžeme s redesignem i stavbou webu od základů. Máme za sebou stovky projektů pro menší klienty i velké korporace. Své zkušenosti teď nabízíme také vám.

 

Chci nový web