Webové stránky Rieter CZ s.r.o.
Doba realizace
1 měsíc
2019

Webové stránky pro Rieter CZ

Společnost Rieter CZ s.r.o. je součástí globální skupiny Rieter se sídlem ve Švýcarsku. Zabývá vývojem a výrobou strojů pro oděvní průmysl.

Pokračovat

Rieter CZ s.r.o.

Společnost Rieter CZ s.r.o. působí na českém trhu od roku 1994 a patří mezi významné zaměstnavatele a výrobní podniky v okrese Ústí nad Orlicí (Pardubický kraj), kde má česká pobočka také své sídlo.

Zadání klienta a naše role

Společnost Rieter je naším dlouholetým klientem, kterému pomáháme s HR marketingem a náborovými kampaněmi.

Zadáním k novému webu bylo vytvořit moderní online prezentaci jak produktů společnosti (strojů pro zpracování vláken na přízi), tak hlavně nových pracovních příležitostí. Webové stránky společnosti měly být výkladní skříní pro nábor nových pracovníků a posilovat pozitivní vnímání a brand společnosti Rieter coby významného zaměstnavatele v Pardubickém kraji. Termín realizace byl stanoven na maximálně jeden a půl měsíce.

Realizačný tím:

  • Grafika:
    Ivan Kebeleš
  • Development:
    Jan Polzer
  • UX (Struktura):
    Ivan Kebeleš, Michal Kubín
Rieter
Rieter

Přehledný seznam firemních benefitů

Jedním z hlavních prvků webu při náborové kampani je přehledný animovaný seznam benefitů s podrobným popisem. Díky němu potenciální zaměstnanci zjistí vše důležité o nabídce a pracovních podmínkách u společnosti Rieter.

Přehledný seznam firemních benefitů

Představení firemních produktů

Aby se nejen potenciální zaměstnanci, ale i zákazníci či další zájemci o informace mohli seznámit s výrobním programem společnosti, nabízí webové stránky jednoduchou a přehlednou prezentaci produktů. Součástí této prezentace jsou i produktová videa (načítaná z firemního profilu na síti Youtube).

Představení firemních produktů

Podpora HR oddělení

Hlavním cílem webu je však podpora HR oddělení a jeho náborového procesu. Tomuto cíli je uzpůsobena většina obsahu a konstrukce webových stránek. Web je navíc vizuálně propojen s firemní prezentací otevřených pracovních pozic na portálu Jobs.cz. Díky tomu tyto dva weby tvoří kompaktní celek, přičemž na každém webu jsou poskytnuty unikátní informace.

Podpora HR oddělení

Jednoduché plnění a vytváření novinek

Naprostou samozřejmostí je snadno aktualizovatelný modul Novinky pro přidávání firemních aktualit. Díky použití uživatelsky přívětivého a stabilního redakčního systému Drupal zvládnou aktualizaci webu sami pracovníci společnosti Rieter bez nutnosti naší podpory.

Jednoduché plnění a vytváření novinek

Důležité charakteristiky webu v kostce

Důležité charakteristiky webu v kostce

Kompletně responzivní

Rieter mobile 1
Rieter mobile 2
Rieter mobile 3
Rieter mobile 4
Rieter mobile 5

Další stránky webu

Rieter desktop 1
Rieter desktop 2
Rieter desktop 3
Rieter desktop 4
Rieter desktop 5
Rieter desktop 6
Rieter desktop 7

Na spolupráci s agenturou Lesensky.cz oceňuji skvělou a rychlou komunikaci, výborné nápady a ochotu vnímat představy a potřeby naší firmy jako zákazníka. Náš firemní web slouží především jako „přistávací plocha“ pro zájemce o práci v naší firmě. Jednoduché, zároveň však efektivní řešení naší HR firemní prezentace jednoznačně přispívá k výkonnosti našich náborových aktivit.

Richard Bednář, Head Human Resources