Ukázka webu DPMB od Lesensky.cz | Nominace WEBTOP100

Web Dopravního podniku města Brna na shortlistu WebTop100 2023

Profile picture for user Jana Pavelková
Jana Pavelková
18. 10. 2023

Do shortlistu WebTop100 se probojoval náš další projekt! Tentokrát se jedná o web Dopravního podniku města Brna, který bude soutěžit o umístění v kategorii User Experience. Vyhlášení vítězů bude jako každý rok součástí výroční konference, která se koná 14. 11. 2023.

Před pár dny jsme informovali o umístění našeho Marketingového slovníku Lesensky.cz na shortlistu WebTop 100 v kategorii SEO. Jsme velmi pyšní, že se k tomuto projektu přidal i další projekt z naší dílny - web DPMB v kategorii UX. O celém projektu si můžete také přečíst v naší vyčerpávající případové studii.

Novým webem jsme nahrazovali 10 let starý, interně realizovaný web DPMB, který již nezvládal současné požadavky na funkce a responzivitu. Naším primárním cílem bylo tedy vytvořit web, který bude přehledný, snadný na ovládání a s potenciálem rozvoje do budoucna. Důležitá byla i technická optimalizace, díky které se podpoří a zefektivní SEO a marketingové kampaně.

Pro web jsme navrhli novou strukturu na základě analýzy návštěvnosti starého webu a vytvořil se i systém pro často kladené dotazy. Důležitou součástí je zvolený design stránek. Zvolili jsme minimalistický přístup s důrazem na zvýraznění důležitých informací. Zohlednili jsme i potřeby různých demografických skupin - stránky musí být čitelné i pro seniory a osoby se zrakovým postižením.

Web pro DPMB od Lesensky.cz

V kategorii UX se na shortlistu dále umístili Fitshaker a GoodRequest s projektem Konzistentní digitální zkušenost pro Fitshaker, největší fitness komunitu na Slovensku a Brased Eurotextil CZ a oXyShop s projektem Dobré podlady - podlahy s důrazem na zdraví, komfort a kvalitu. 

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram