Nevíte si rady s PR a marketingem?

Služby

My ano. PR a marketingu rozumíme a obě oblasti umíme šikovně propojit do strategie PR 360.
Zvyšujte s námi povědomí i poptávku současně!

Analýza PR 360°

Seznamte se s PR 360®

Koncept PR 360® spojuje sílu public relations a efektivitu online marketingu. S jednou agenturou a jedním rozpočtem oslovíte zákazníky, partnery či média ve 360° záběru.

PR 360 vám pomůže zvýšit povědomí i poptávku.

Po 9 letech v oboru a 300+ projektech víme, že firmy potřebují propagaci na míru. Kampaně proto nenavrhujeme v šablonách. Každá strategie PR 360 je unikát – od vstupní analýzy přes výběr nástrojů až po propojení a systematickou práci s kampaněmi.

Public relations

Public relations

Public relations budují vztahy s novináři a zákazníky. Díky pravidelné práci s médii a redakcemi se o vás bude více mluvit, číst i psát.

Public relations zvýší hodnotu a sílu vašeho brandu.

Základem PR je mediální analýza a příprava komunikační strategie. Strategii vám odprezentujeme, a když ji odsouhlasíte, pustíme se do práce a spustíme plný servis – monitoring, komunikaci s novináři, psaní zpráv a akce pro média.

Content marketing

Content marketing

Content marketing zdokonaluje komunikaci firmy s okolním světem. S atraktivním obsahem získáte příznivce, kteří vám budou rozumět a budou se k vám rádi vracet..

Content marketing rozvine vaši komunikaci a vztahy se zákazníky i partnery.

Při startu zpracujeme obsahovou analýzu a návrh strategie. Po společné diskuzi začneme ladit vaše stávající texty v online i offline světě. Pravidelně budeme také přicházet s novými nápady na obsah a vytvářet pro vás grafiky, blogy a články.

Sociální sítě

Sociální sítě

Sociální sítě dobře slouží v PR i v online marketingu. Hodí se pro komunikaci se stávajícími, ale i zcela novými fanoušky, zaměstnanci či zákazníky.

Sociální sítě vám posílí značku a zvýší prodeje.

Vše začíná analýzou vašich aktivit na Facebooku a dalších sociálních sítích. Po průzkumu připravíme plán s doporučeními pro obsah, správu a reklamy. Pokud vás plán zaujme a plácneme si, budeme se vám pravidelně starat o vaše profily i inzerci.

Grafika a branding

Grafika a branding

Grafika a váš brand oslovují zákazníky na první pohled. Představí, kdo jste a co děláte.

S promyšlenou vizuální strategií a atraktivním logem získáte důvěru zákazníka a podpoříte obchod.

Nejdříve prozkoumáme váš byznys a zhodnotíme vaši dosavadní brand. Po analýze vám doporučíme, jak změnit grafickou podobu nebo komunikaci vaší značky. Můžeme vám vytvořit nové logo, brand manuál či kompletní rebrandovou strategii.

Online marketing

Online marketing

Online marketing zviditelní vás i vaše produkty. S dobře nastavenými kampaněmi vás zákazník snadno najde a lépe jej přesvědčíte, aby u vás nakoupil.

S online marketingem oslovíte více zákazníků a zvýšíte prodeje.

Kampaně navrhujeme na základě důkladné analýzy. Nejdříve prozkoumáme váš web, sociální sítě a PPC strategie a porovnáme je s konkurencí. Pak vybereme nejvhodnější nástroje, strategie a rozpočty. Po spuštění budeme kampaně pravidelně hodnotit a optimalizovat.

Webové stránky

Webové stránky

Webové stránky prezentují vaši značku a produkty. Na dobře navrženém webu se vaši zákazníci rychle zorientují, najdou srozumitelné informace a snadno nakoupí.

S webovým stránkami představíte zákazníkům vaši firmu a zvýšíte prodeje.

Úvodem zjistíme proč, jak a pro koho chcete nový web. Také prozkoumáme stav starého webu a webů konkurence. Po analýze navrhneme rozpočet, harmonogram a projekt. Následovat bude UX, texty, grafiky a programování a spuštění vašich nových webových stránek.

Pracujeme systematicky

Víme, že každá firma potřebuje unikátní strategii propagace. Proto s každým klientem pracujeme systematicky a vždy se mu snažíme navrhnout kampaně na míru. Pokud nás oslovíte, potkáme se s vámi, vyslechneme si vaše potřeby a přání. Poté zpracujeme analýzu a navrhneme vám tu nejvhodnější PR strategii či marketingový mix. Pokud se vám naše nápady budou líbit, pustíme se do práce.

  • Analýza
  • Návrh
  • Realizace
  • Optimalizace
A máme spokojené klienty
E.on reference Lesensky.cz
Ikea reference Lesensky.cz
Invia reference Lesensky.cz

Navolte si služby na míru

Patříme mezi špičky v oboru a tomu, co děláme, maximálně věříme. Za naše ceny se nestydíme. Vyberte si z našich nejčastějších služeb, zjistěte jejich základní cenu i to, jak vám konkrétně mohou pomoci.

Public relations
Mediální analýza

S mediální analýzou získáte přehled kdy, kde a jak se o vás mluví: v tisku, v rádiu, v TV i v online médiích. V analýze též najdete srovnání vašeho mediálního obrazu s konkurencí. Výstupem je dokument se zhodnocením vašeho dosavadního PR v médiích, doplněný o přehledné tabulky a grafy.

0
20000
PR v médiích|Komunikační strategie
0
Komunikační strategie

Komunikační strategie vám pomůže posílit vaše PR a vylepšit mediální obraz. Součástí strategie je zhodnocení vašich mediálních aktivit (analýza) a plán PR komunikace. Ve výsledném dokumentu vám doporučíme seznam témat vhodných k medializaci a tipy, které vám pomohou zlepšit váš mediální obraz.

0
40000
PR v médiích
20000
Měsíční monitoring médií

S pravidelným monitoringem médií získáte přehled o tom, kde, jak často a jakým způsobem se o vás v médiích mluví. Každý měsíc dostanete v souhrnném dokumentu přehled mediálních zmínek o vaší firmě s datem, textem a odkazem zmínky. Monitoring lze doplnit i sledováním konkurence.

1
5000
PR v médiích
0
PR v médiích

S public relations posílíte brand. V médiích se o vás bude více mluvit a psát. Základem služby je mediální analýza a navazující komunikační strategie. Následuje pravidelný PR servis: komunikace s médii, psaní tiskových zpráv, příprava redakčních podkladů, akce pro novináře, monitoring médií a další aktivity.

1
40000
Komunikační strategie
40000
Inzerce

Inzerce je vhodný doplněk PR pro posílení značky a prodejů. K tiskové a online reklamě v médiích vám navrhneme inzertní plán, vyhledáme vhodná média a připravíme texty i grafiku. Také zaštítíme veškerou komunikaci se zástupci médií i finální kontrolu výsledných inzerátů.
 

1
30000
Komunikační strategie|PR v médiích
20000
Sociální sítě
Analýza sociálních sítí

Analýza vám ukáže, jak si vaše značka vede na sociálních sítích. Získáte ucelený přehled o vašich profilech a fanoušcích. Budete vědět, kdo vaši značku na sociálních sítích zmiňuje, kde a jak o ní mluví. Výstupem je dokument s tabulkami a grafy. Data jsou doplněna o naše komentáře.

0
25000
Pravidelná správa sociálních sítí|Komunikační strategie
0
Komunikační strategie

Komunikační strategie vám pomůže sjednotit a zlepšit vaše vystupování na sociálních sítích. Poradíme vám, jak s nimi co nejlépe pracovat. Základem strategie je analýza a monitoring. V dokumentu najdete také obsahový mix – doporučení, jaká témata a jakou formou publikovat.

0
40000
Pravidelná správa sociálních sítí
20000
Pravidelná správa sociálních sítí

Se správou sociálních sítí získáte jednotnou a profesionálně vedenou komunikaci s fanoušky, která posílí váš brand. Základem je obsahový plán, vizuály a texty příspěvků. V rámci správy také aktualizujeme firemní profily podle trendů. Váš Facebook či Instagram tak bude hezký, srozumitelný a atraktivní.

1
25000
25000
Reklama na sociálních sítích

Díky reklamě na sociálních sítích zvýšíte prodeje a zlepšíte pozici vaší značky na trhu. Reklamy navrhujeme po důkladné analýze cílů, konkurence a publika. O kampaně se vám postaráme komplexně – od nastavení, grafik i textů až po pravidelnou optimalizaci a reporting.

1
25000
Pravidelná správa sociálních sítí
13000
Content marketing
SEO analýza

S analýzou zjistíte, jak si vede váš web z hlediska SEO a jak zlepšit jeho pozice ve vyhledávačích. Důkladně prozkoumáme technický, obsahový a odkazový profil vašich stránek. V přehledném dokumentu vše popíšeme a doporučíme vám, co změnit, aby vaši stránku lidé na internetu snáze našli.

0
20000
Obsahová strategie

Obsahová strategie vám pomůže sjednotit a zdokonalit vaši firemní komunikaci. Poradíme vám, co, jak a kdy publikovat. Také vám navrhneme jazyk a tonalitu textů. Ve výsledném dokumentu najdete obsahový mix (doporučení, jaká témata a jakou formou připravovat) a vzorový plán komunikace.

0
50000
Online magazín

S online magazínem zaujmete zákazníky a podpoříte zájem o vaše produkty. Pro váš internetový blog, magazín či zpravodaj navrhneme obsah, napíšeme texty a připravíme grafiku. Zároveň vám doporučíme, jak magazín nejlépe propagovat na internetu.

0
15000
Firemní časopis

S firemním časopisem posílíte vztah se zaměstnanci, klienty či partnery. U časopisu se postaráme o kompletní přípravu – od grafického návrhu přes texty i korektury až po samotný tisk. Výsledkem bude magazín, který umí pobavit, poučit i prodat.

0
30000
Webové stránky
Microsite

S microsite zákazníkům detailně představíte váš produkt nebo službu. Vše začíná analýzou produktu a konkurence. Následuje návrh UX, grafiky a textů. Po schválení návrhů se pustíme do programování. Ve finále získáte atraktivní, srozumitelný a technicky funkční web.

0
50000
Firemní web

Firemní web je nejdůležitější zdroj informací pro zákazníky, partnery i zaměstnance. Na začátku společně stanovíme cíle webu a zpracujeme potřebné analýzy. Poté připravíme návrh UX, grafiky a textů. Po programování a testování získáte moderní, dobře použitelný a funkční web.

0
100000
Správa webových stránek

Pravidelná technická kontrola udrží váš web funkční a ochrání ho před nejčastějšími bezpečnostními hrozbami. Správa webu zahrnuje aktualizace redakčního systému, drobné úpravy vzhledu stránek a asistenci editorům webu. Technickou údržbu lze doplnit také o SEO a marketingovou optimalizaci.

1
15000
Online marketing
Marketingová analýza

Analýza vám pomůže ověřit pozici na trhu a zefektivnit marketing. Prozkoumáme váš web, klienty, PR i marketing a porovnáme vše s konkurencí. Poté navrhneme marketingovou strategii. Výstupem je dokument a workshop, kde vám odprezentujeme marketingový plán a rozpočet na 12 měsíců.

0
100000
100000
Google kampaně

S Google kampaněmi posílíte brand a podpoříte prodeje. Při přípravě reklamy zanalyzujeme její cíle i publikum a doporučíme vám optimální rozpočet. Poté připravíme texty a grafiku. Nakonec textovou, bannerovou či remarketingovou reklamu nasadíme na internet a průběžně ji budeme optimalizovat.

1
15000
Sklik kampaně
10000
Sklik kampaně

S Sklik kampaněmi můžete posílit váš brand a podpořit prodeje. Při přípravě reklamy zanalyzujeme její cíle i publikum a doporučíme vám optimální rozpočet. Poté připravíme texty a grafiku. Nakonec textovou, bannerovou či remarketingovou reklamu nasadíme na internet a průběžně ji budeme optimalizovat.

1
15000
Google kampaně
15000
Direct mailing

Pravidelná newsletterová kampaň zefektivní vaši komunikaci se zákazníky a partnery. Šikovně navržený e-mail dokáže zaujmout a atraktivně informovat o službách, akcích či novinkách. U e-mail kampaní se postaráme o vše – od grafického návrhu přes kódování, rozesílku po vyhodnocení.

0
15000
15000
Grafiky a Branding
Grafika

S hezkou a funkční grafikou zaujmete zákazníky a získáte jejich důvěru. Vytvoříme pro vás grafiku pro tisk i online, například letáky a bannery či velkoformátovou grafiku jako jsou billboardy a polepy vozidel. Uvedená cena odpovídá 1 hodině grafické práce.

0
700
700
DTP

Magazíny a knihy zákazníky upoutají nejen obsahem, ale i obálkou a vzhledem. U tištěných materiálů se postaráme o fotografie, grafické prvky, stylování textu, sazbu i předtiskovou přípravu. Uvedená cena odpovídá 1 hodině grafické sazby.

0
700
700
Logo design

Logo definuje, kdo jste a co děláte. Při hledání nového loga nejdříve zpracujeme rešerši a připravíme grafické koncepty. Z nejlepšího návrhu vytvoříme logo a doplníme jej dalšími prvky, které podpoří váš byznys.

0
20000
20000
Brand Identity

Atraktivní a jednotná vizuální identita vás odliší od konkurence. Zpracujeme vám grafický manuál, který definuje grafický styl značky – od loga po aplikace. Vaše sociální sítě, vizitky, reklama i tiskoviny tak budou působit jednotně, důvěryhodně a profesionálně.

0
70000
70000
Služby

Nevíte, jaké služby potřebujete?

Pokud si nejste jistí, jaká služba je pro vás ta pravá, nechte si od nás poradit. Stačí nám napsat či zavolat, co vás trápí nebo s čím potřebujete pomoci. První kontakt je na vás, o další se pak už rádi postaráme my.

Kontaktní formulář

Pokud potřebujete cokoliv vědět, napište nám. Můžete se zeptat na naše služby a nabídku nebo jen tak zanechat jakýkoliv vzkaz.