E.ON, ZKL, tři noví klienti, tým | Lesensky.cz

Obhájili jsme významné zakázky pro E.ON a ZKL a zahajujeme spolupráci se třemi novými klienty

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
18. 10. 2017

Do posledního kvartálu letošního roku vstupujeme úspěšně. Prodloužili jsme spolupráci s významnými klienty – energetickou společností E.ON a strojírenským podnikem ZKL – a do agenturního portfolia přidali hned tři nové. Náš tým pomůže s posílením brandu SmartEmailing, propagací aktivit Regionální hospodářské komory Brno a s PR a obsahovou kreativou projektu Prezident21.

 


Agentura Lesensky.cz a její tým

Společnosti E.ON a ZKL patří dlouhodobě k našim nejvýznamnějším klientům, a není lepšího ocenění naší práce a zajímavější reference než právě prodloužená spolupráce s oběma podniky. Pro celý tým je to také ocenění profesionality, s níž k realizaci aktivit směrem k médiím přistupujeme.

Do posledního kvartálu 2017 zároveň vstupujeme s trojicí nových klientů. Starat se budeme o medializaci brandu SmartEmailing, pod nímž zákazníci najdou nástroj určený pro e-mail marketing. Regionální hospodářské komoře Brno zase pomůžeme s podporou aktivit v oblastech mezinárodního obchodu či vzdělávání.

Třetím úlovkem v naší obchodní síti je projekt Prezident 21. Internetová hra ukazuje v reálném čase, jak by dopadla přímá volba prezidenta v roce 2018, kdyby občané měli možnost navrhovat kandidáty a měli k dispozici tři kladné a jeden záporný hlas. Nová spolupráce zahrnuje mediální aktivity a integraci PR témat do dalších marketingových kanálů. Půjde tedy nejen o seriozní informace ve stravitelné formě, ale i o kreativu pro sociální sítě či webové stránky.