Nový web zaměstnanenské pojišťovny škoda ukázka práce Lesensky.cz

Vytvořili jsme web pro Zaměstnaneckou pojišťovnu Škoda

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
6. 4. 2023

Cílem projektu bylo vytvořit stránky, které budou sloužit jako zdroj informací pro pojištěnce, poskytovatele zdravotních služeb a plátce pojistného. Web jsme navrhli kompletně od analýzy, přes design, UX, kódování, copywriting až po závěrečnou optimalizaci.

Původní webové stránky fungovaly šest let a postupem času přestaly vyhovovat jak zaměstnancům, tak klientům i celkovým technickým fungováním.

Hlavními úkolem našeho týmu bylo zlepšení rychlosti načítání, přehlednosti informací, jednoduchá administrace a dobrá použitelnost na mobilních zařízeních.
 

Webu pomohla nová struktura i design

Mezi největší výzvy patřila analýza více než 3 000 původních stránek, jejich třídění a návrh nové struktury i obsahu. Součástí výzkumu byla také analýza cílových skupin a jejich potřeb.

Na strukturu navázal nový grafický design, jehož cílem bylo podpořit novou architekturu, zjednodušit navigaci a zpříjemnit celkový dojem z webu. Pro web jsme zvolili minimalistický vzhled tak, aby v hlavní roli zůstaly textové informace a grafika je pouze jemně doplnila.

Ukázka mobilního zobrazení webových stránek ZPŠ z dílny Lesensky.cz

Pro administraci stránek jsme použili modulové řešení systému Drupal a vytvořili knihovnu bloků, které mohou být snadno upravovány a přemisťovány bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do kódu. Klient tak získal dobře ovladatelný a snadno upravitelný nástroj pro komunikaci se zaměstnanci, klienty i partnery.
 

Prohlédnout si web ZPŠ


Web jsme vytvořili za šest měsíců. Součástí spolupráce je také dlouhodobý rozvoj funkcí webu a zajištění servisních prací i bezpečnostních aktualizací pro použitou platformu a knihovny. Průběžně budeme také vyhodnocovat chování webu s ohledem na bezpečnost a rychlost, zejména ve vztahu k metrikám Google Web Vitals.

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram