Ukázka nových webových stránek na Wordpressu - projekt TOKA

Studio TOKA má nový web z naší dílny

Profile picture for user Jan Polzer
Jan Polzer
18. 8. 2023

Designovému studiu TOKA jsme vytvořili nový web. Projekt vznikl na základě rozsáhlé marketingové analýzy. Web jsme navrhli kompletně od designu, přes UX, kódování, obsah až po závěrečnou optimalizaci.

Společnost TOKA patří mezi významné hráče na poli kancelářského, hotelového i rezidenčního designu. Spolupráci s klientem jsme odstartovali marketingovou analýzou. Po rozsáhlém průzkumu brandu, konkurence, marketingu i komunikace jsme pro interiérové studio také zpracovali marketingovou strategii a následně vyrobili nový web.

Galerie web TOKA


Díky předchozí analytické a strategické práci tak web stojí na solidní základech a již nyní klientovi přináší nové poptávky a partnerství.
 

Design na prvním místě

Hlavními úkolem našeho týmu bylo na webu odprezentovat nejsilnější stránky klienta – inovativní řešení interiérů, špičkový design a smysl pro udržitelnost. Pro homepage jsme proto navrhli dominantní intro video.

Design hraje hlavní roli i na dalších stránkách, především v podobě fotografií realizací a zakázek. Výrazným prvkem jsou i plánované animace, které dodají stránkám novou dynamiku a styl.

Podívat se na stránky

Ukázka responzivní verze nového webu TOKA

S webovými stránkami TOKA získala moderní a reprezentantivní nástroj, který společnosti pomáhá s akvizicí zakázek i posilováním brandu. Klient má plnou kontrolu nad správou obsahu a také šikovného pomocníka pro byznys. Do administrace webu jsme přidali automatizované transakční e-maily.

Stránky fungují ve dvou jazykových mutacích a jsou postavené na redakčním systému WordPress. Tvorba webu trvala 2 měsíce a ve spolupráci pokračujeme jeho rozvojem a optimalizací.

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram