Ukázka webu Market Sport od Lesensky.cz

Nový web a brand pro Market Sport podporující sportovce a kluby

Profile picture for user Jan Polzer
Jan Polzer
22. 2. 2024

Vytvořili jsme webové stránky a brand nově vzniklé firmě Market Sport, která pomáhá sportovcům a sportovním organizacím s nastavením a dodržováním vhodné obchodní a marketingové strategie. Vedle toho společnost testuje pohybové schopnosti sportovců a navrhuje tréninkové procesy jednotlivcům i týmům. 

Pro menší web firmy Market Sport, která se pohybuje v zajímavém segmentu spojujícím sport s marketingem, jsme zvolili redakční systém Drupal, a to s ohledem na budoucí rozvoj webu a komponentové řešení zvolené platformy. Trojice landing pages popisuje tři hlavní služby, na něž se Market Sport zaměřuje. Kromě toho jsme připravili také vizitky tří hlavních tváří nově vzniklé agentury. Pro Market Sport jsme vytvořili také komplexní brand identity, včetně vizuálního stylu, prezentací a prezentačních desek, které doplňují a sjednocují jejich online i offline komunikaci.

Jednoduchý design opřený o video

Sport je odvětví, které je přímo spjato s dynamikou. Na webu jsme se tedy snažili tuto skutečnost podtrhnout. Úvodní části homepage i stránek představujících jednotlivé služby jsou doplněny o podkresové video. K oživení statického webu přispívají i jednoduché animace.

Díky použitému redakčnímu systému Drupal je do budoucna možné přidávat další podstránky složené z navržených komponent bez programátorského zásahu.

Přejít na stránky

Ukázka webu Market Sport na mobilu

Hledali jsme na trhu dodavatele, jenž by nám pomohl s vytvořením jednoduchého dynamického a moderního brandu, který je v marketingově-sportovním prostředí naprosto zásadní. K tomu jsme potřebovali profesionální a záměrně jednoduché webové stránky, které splní cíl atraktivní online vizitky se srozumitelným představením našich služeb, jejichž logické provázání a vysvětlení nebylo jednoduché. Z výsledku jsme nadšeni a s PR agenturou Lesensky.cz pokračujeme v další spolupráci v navazující komunikaci a marketingové podpoře.

Jakub Fikar, jednatel

Webové stránky i přes přítomnost automaticky přehrávaného videa dosahují skvělého hodnocení v Core Web Vitals a rychle se načítají. Realizace od zadání přes návrh grafiky až po přípravu textových podkladů trvala necelý měsíc.

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram