Jan Polzer marketing director Lesensky.cz

Rozšiřujeme tým, posilujeme PR i marketingové oddělení

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
13. 4. 2023

Od dubna hlásíme několik personálních změn. Marketingové oddělení nově vede Jan Polzer, v jehož týmu od dubna působí nový projektový manažer a UX designér Tomáš Zahradník. Posilujeme také PR oddělení, do kterého přichází Tomáš Chramosta.

Jan Polzer dosud v agentuře Lesensky.cz působil jako vedoucí webového oddělení, od dubna povede celý marketingový tým.

Jedná se o logické řešení, většina činností marketingového oddělení je totiž spojena s tvorbou webů. Registrujeme v tomto směru výrazný nárůst poptávek. tato změna nám tedy umožní například efektivnější řízení projektů,“

Jan Polzer

Agenturní tým od dubna také výrazně personálně posílil. Součástí PR týmu je nově Tomáš Chramosta, který dříve působil v redakcích CNN Prima News, televizním zpravodajství Seznamu či PR oddělení Masarykovy univerzity. V Lesensky.cz bude mít na starosti klienty z odvětví průmyslu, bydlení či technického zařízení budov.

Novou tvář získal do svých řad i marketingový tým agentury. Je jí Senior UX designer Tomáš Zahradník, který by měl v rámci tvorby webů působit také jako projektový manažer. Předchozí 4 roky přitom působil jako šéf marketingu ve společnosti Labona, která se zabývá stínicí technikou.

„Obě posily jsou reakcí na rostoucí zájem o naše služby. Marketingové oddělení bude mít ve druhém čtvrtletí na starost minimálně tři nové velké webové projekty, kde bude zaměření nejen na UX naprosto klíčové. U PR směrem k médiím jsme v posledních měsících nastartovali spolupráci s několika novými klienty ze segmentu bydlení a průmyslu, i proto jsme se tak rozhodli PR tým pokrývající tato odvětví adekvátně posílit,“ doplňuje CEO agentury Lesensky.cz Roman Kučera.

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram