Projekt Cihlu k cihle

Když jde o dobrou věc aneb naši kolegové mají srdce na správném místě

Profile picture for user Jana Pavelková
Jana Pavelková
20. 11. 2023

Před dvěma a půl lety se náš Art Director Ivan Kebeleš a Marketing Director Jan Polzer zapojili do projektu Přidej cihlu k cihle. Společně bezplatně vytvořili webové stránky, přes které bylo možné finančně přispět, a tak pomoci postavit chráněný bezbariérový domov pro tělesně postižené. Projekt se řítí do finále a už v lednu se budou moci nastěhovat první nájemníci!

Chráněných bytů v Brně a okolí není mnoho, přitom se pro řadu tělesně postižených jedná o jedinou šanci, jak se osamostatnit. Když nezisková organizace Domov pro mne prostřednictvím bývalé kolegyně oslovila našeho Art Directora Ivana Kebeleše o pomoc s grafikou webu pro projekt Cihlu k cihle, nezaváhal.

Je skvělý vidět, že tím co umíme, můžeme pomoci tam, kde je potřeba.

Ivan Kebeleš, Art director

Společně s naším marketingovým ředitelem Janem Polzerem se ve svém volném čase pustili do vytvoření nového webu, jehož prostřednictvím se projekt prezentoval a bylo možné přispět na přestavbu celého domu s pěti byty v Brně-Černovicích.

Když člověk vidí, že alespoň jednou cihličkou v podobě webu pomohl něčemu takovému, hřeje to dvojnásob.

Jan Polzer, Marketing director

Projekt se podařil a řítí se do finále – na začátku listopadu proběhlo slavnostní otevření zrekonstruované budovy za účasti brněnské primátorky a starostky Černovic a v lednu již budou byty k dispozici prvním nájemníkům. Jsme neskutečně pyšní na oba kolegy, kteří neváhali a dali bezplatně k dispozici svoje dovednosti pro dobrou věc.