Magazín Aqualandu Moravia na stole

I v zimě si návštěvníci Aqualandu Moravia počtou v Magazínu z naší dílny

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
9. 1. 2019

Tvorba speciálního Magazínu pro Aqualand Moravia patří k našim oblíbeným sezónním zakázkám. V zimním vydání časopisu jsme se zaměřili na detailní představení wellness služeb, zábavnou dětskou stranu i odhalení plánů na nový letní areál. 

Magazín vytvořil náš PR a marketingový tým. Nabízí hned několik informací, které se fanoušci Aqualandu Moravia prozatím nemohli nikde jinde dozvědět.

Investiční specialista Jan Moronga v obsáhlém rozhovoru vypráví o podobě plánovaného letního areálu. Čtenáři se mohou také podívat do zákulisí hotelu Aqualand Inn. Milovníci wellness se zase dozví vše o saunových ceremoniálech, inovované nabídce masáží nebo podrobnosti o nově otevřené solné komoře. 

Ani v zimním vydání jsme nezapomněli na zábavu. Zájemci si tak mohou vyluštit tematickou křížovku a soutěžit o vstupenky do Aqualandu. Zajímavé informace lze nalézt i v rozhovoru s televizní moderátorkou Sandrou Parmovou. Díky přehledné ose si všichni mohou připomenout, co vše se od otevření Aqualandu v roce 2013 v jeho areálech událo. 

Pro magazín, který má 22 stran, jsme připravili návrh obsahu, všechny texty a většinu grafiky, včetně tiskové přípravy.
 

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram