Bučovice Blind Football Cup | Lesensky.cz

Fandíme a pomáháme akcím, které mají smysl. V létě byl naším favoritem Bučovice Blind Football Cup

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
5. 7. 2017

Takřka srdcovou záležitostí se pro nás stala sportovní akce s podtitulem Bučovice Blind Football Cup, která každoročně na jižní Moravu láká týmy nevidomých fotbalistů z celého světa. Bučovické zápasy jsme letos podpořili pro bono PR aktivitami, ale i účastí majitele agentury Petra Lesenského v roli fanouška.

Pátý ročník turnaje si podmanil vítězný belgický tým Five-a-side Anderlecht, druhou příčku letos obsadili hráči Futbal Ciegos Cundinamarca z Kolumbie, kteří se na turnaj snažili dostat už několik let. „Jsem strašně šťastný, že jsme po několika letech dostali šanci si zahrát na dalším kontinentě, je to náš životní sen,“ řekl nám po zápasu Luis Antonio Castañeda Tenjo za kolumbijský tým, jenž má na kontě řadu zlatých pohárů z měst jako Medellin, Barranquilla, Cali, Bogota a dalších. Kolumbijci sice nakonec strhující finále prohráli na penalty, přestože hráli rozhodně nejkrásnější a nejinspirativnější fotbal ze všech.

Bučovice Blind Football Cup je první mezinárodní turnaj ve fotbale pro nevidomé v České republice, který pořádá sdružení Futsal pro nevidomé – Avoy MU Brno. Jedná se o světově ojedinělou akci, jež bývá díky své organizaci a mezinárodní účasti přirovnávána k paralympiádě. Agentura Lesensky.cz turnaji poskytuje zdarma mediální servis. Letos o akci pod naším PR patronátem informoval například deník Blesk a iDNES i portál Aktuálně.cz.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram