ENBRA, OR-CZ a Střechy COMAX, nové weby od Lesensky.cz

ENBRA, OR-CZ a Střechy COMAX, nové weby z naší dílny

Profile picture for user Jan Polzer
Jan Polzer
29. 2. 2024

Začátkem letošního roku jsme dokončili a spustili trojici nových webových stránek pro naše klienty. Jedná se o firemní weby, které prezentují širokou nabídku produktů a služeb zaměřených jak na B2B, tak i na B2C klienty.

Střechy COMAX: Přehlednost a funkčnost

Pro Střechy COMAX, předního českého výrobce plechových krytin, jsme vytvořili webové stránky zdůrazňující jejich široké portfolio produktů a služeb. Nový web nahradil původní řešení, které si klient sám postavil interně na hostované platformě.

Klientovi jsme navrhli web s novým designem, důrazem na přehlednější UX i obsahovou strukturu. Pro nový web jsme také s agenturou MADMENMEDIA udělali 3D vizualizace střešních krytin COMAX. Ty krásně ukazují produkty COMAX v tom nejlepším možném světle.

Za zmínku stojí poptávkové řešení propojené s interním CRM, nechybí možnost registrace na školení a snadná správa dokumentů ke stažení. Web je od počátku stavěn jako vícejazyčný, jelikož klient působí také ve Velké Británii.

Ukázka webu Střechy COMAX

ENBRA: Efektivní a jednoduchá orientace

Společnost ENBRA, dodavatel produktů a řešení pro úspory energií a měření tepla a vody, je náš dlouholetý klient v oblasti PR

Ukázka webu ENBRA

Nově jsme vytvořili web, který účinně reflektuje dvojí zaměření společnosti. Web je rozdělen do dvou hlavních sektorů s ohledem na dvě hlavní cílové skupiny - domácnosti a firmy. Kvůli rozsáhlému sortimentu produktů jsme přešli od zaměření se na jednotlivé výrobky k orientaci na komplexní řešení. Klienti se tak na webu snáze zorientují a najdou relevantní informace

Web je doplněn o aktuality a ceník produktů je napojený na systém ERP EPASS, katalog servisních partnerů a další funkce. K dispozici je v české a slovenské mutaci, s plány na další jazykové rozšíření.

OR-CZ: Propojení aplikací a formulářů

Třetím projektem je prezentace klienta OR-CZ specializujícího se na softwarová řešení pro zdravotnictví, B2B a veřejný sektor. Při návrhu designu webu jsme se záměrně rozhodli pro styl, který se liší od konkurence. Stěžejní pro celý web bylo vytvořit strategii použití barev pro jednotlivé obory a produkty, která návštěvníky webu provází při procházení celého webu.

Web slouží jako platforma pro představení specifických aplikací, doplněný o případové studie, novinky, školení a nabídky práce. Klient ocenil zejména možnost přípravy formulářů přímo v administraci webu.

Ukázka webu OR-CZ

Redakční systém Drupal 10

Všechny tyto projekty jsme realizovali s využitím redakčního systému Drupal 10, který klientům zajišťuje komfortní administraci a nám flexibilitu pro další rozvoj. Ta je nesmírně důležitá. S tím, jak se mění a roste podnikání našich klientů, je potřeba rozšiřovat i web. Při vývoji oceňujeme také otevřenost této platformy při napojování na nástroje třetích stran.

Drupal
Ukázka administrace pro weby Střechy COMAX, ENBRA a OR-CZ v Drupalu 10

 

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram