V říjnu jsme mediálně podpořili největší konferenci o cestě k úspěšnému podnikání UP Business Camp

Up Business Camp | Lesensky.cz
Agenturní zpravodaj | Veronika Gardášová
Autor článku: Agenturní zpravodaj

Je o nás známo, že jsme velcí nadšenci do společenských akcí. A proto si je také pečlivě vybíráme. Další akcí, kterou jsme mediálně podpořili, byla největší konference o cestě k úspěšnému podnikání UP Business Camp 2015. Letošní konference se konala 17. října v nově zrekonstruované Pevnosti poznání v Olomouci.

Program konference nebyl zaměřen jen na soubor přednášek pro budoucí podnikatele, ale účastníkům konference nabídl mnohem víc. „Cílem UP Business Campu bylo inspirovat mladé lidi k větší podnikatelské aktivitě, rozvíjet v nich potenciál k podnikání a umožnit jim navázat zajímavé kontakty,“ řekla hlavní organizátorka Kristýna Machačová.

Celodenní maraton přednášek byl soubojem start-upových nápadů se zpětnou vazbou od investorů i publika. „Během akce bylo možné navštívit workshopy s Romanem Bojkem a Miriam Zábrženskou. Den před konferencí se konala networkingová párty spojená s workshopem Jindřicha Fáborského, kde byla jedinečná příležitost se seznámit s ostatními účastníky konference. I přes nepřítomnost Tomáše Čupra, zakladatele Slevomatu, hodnotím konferenci jako velmi přínosnou,“ popsala své pocity z konference Michaela Suková, která ve firmě Lesensky.cz zaštiťuje mediální partnerství s kulturními akcemi.

03C270B7-62CE-4CD2-A69B-275A961901DC 4E6E1EC9-DB7A-48FA-AD06-A7B82BF29D4C FBAC4357-4350-4937-A9CA-FB4F680DAAEB