Na tiskovou konferenci E.ON Energy Globe jsme přilákali přes 20 novinářů

Na tiskovou konferenci E.ON jsme přilákali více než dvacet novinářů
Martin Bořil
Autor článku: Martin Bořil

Energetická společnost E.ON patří již pátým rokem k našim nejvýznamnějším klientům. Nemohli jsme proto chybět na slavnostním představení finalistů jubilejního desátého ročníku ekologické soutěže E.ON Energy Globe. Letos měla akce formát snídaně s novináři a naše pozvání na ni přijalo více než dvacet zástupců tuzemských médií.

Tradiční tisková konference k příležitosti zahájení hlasování o absolutního vítěze ekologické soutěže E.ON Energy Globe i letos přilákala celou řadu novinářů. Ti se v prostorách coworkingového centra IN-SPIRO v pražských Holešovicích dozvěděli od předsedy představenstva společnosti E.ON Martina Záklasníka a moderátora snídaně Honzy Kovaříka podrobnosti o jubilejním ročníku soutěže i jednotlivých projektech. Ty přítomným novinářům osobně přiblížili i samotní finalisté.

 

Tisková konference k 10. ročníku ekologické soutěže E.ON Energy Globe

Letošní tisková konference se nesla v příjemné atmosféře, kterou umocnily zajímavé prostory coworkingového centra. „Začátek snídaně všem přítomným zpestřila požární siréna, která přesně v deset hodin, kdy akce začínala, několik minut hlasitě oznamovala cvičnou evakuaci budovy. Po jejím doznění byli účastníci dokonale bdělí a připravení na nálož zajímavých informací o letošních projektech. Trojici novinářů na závěr akce potěšila rovněž výhra v tombole, v níž získali řadu cen od společnosti E.ON i partnerů soutěže,“ popisuje Martin Bořil, který akci za agenturu mediálně zaštitoval.