Na tiskovou konferenci E.ON jsme přilákali více než dvacet novinářů

Na tiskovou konferenci E.ON Energy Globe jsme přilákali přes 20 novinářů

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
2. 7. 2018

Energetická společnost E.ON patří již pátým rokem k našim nejvýznamnějším klientům. Nemohli jsme proto chybět na slavnostním představení finalistů jubilejního desátého ročníku ekologické soutěže E.ON Energy Globe. Letos měla akce formát snídaně s novináři a naše pozvání na ni přijalo více než dvacet zástupců tuzemských médií.

Tradiční tisková konference k příležitosti zahájení hlasování o absolutního vítěze ekologické soutěže E.ON Energy Globe i letos přilákala celou řadu novinářů. Ti se v prostorách coworkingového centra IN-SPIRO v pražských Holešovicích dozvěděli od předsedy představenstva společnosti E.ON Martina Záklasníka a moderátora snídaně Honzy Kovaříka podrobnosti o jubilejním ročníku soutěže i jednotlivých projektech. Ty přítomným novinářům osobně přiblížili i samotní finalisté.

 

Letošní tisková konference se nesla v příjemné atmosféře, kterou umocnily zajímavé prostory coworkingového centra. „Začátek snídaně všem přítomným zpestřila požární siréna, která přesně v deset hodin, kdy akce začínala, několik minut hlasitě oznamovala cvičnou evakuaci budovy. Po jejím doznění byli účastníci dokonale bdělí a připravení na nálož zajímavých informací o letošních projektech. Trojici novinářů na závěr akce potěšila rovněž výhra v tombole, v níž získali řadu cen od společnosti E.ON i partnerů soutěže,“ popisuje Martin Bořil, který akci za agenturu mediálně zaštitoval.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram