Mediálně podpoříme veletrh Classic Show, i my mladí obdivujeme veterány

Veletrh Classic Show, veteráni | Lesensky.cz
Agenturní zpravodaj | Veronika Gardášová
Autor článku: Agenturní zpravodaj

Historická vozidla, gentlemani ve stylových oblecích a dámy, které odhalí maximálně kolena. Tím vším teď žije PR a marketingová agentura Lesensky.cz, která se stala mediálním partnerem brněnského veletrhu historických automobilů a motocyklů Classic Show. Již pátý ročník této akce se uskuteční 20. - 22. března v prostorách Richard Adam Gallery.

classic

K vidění budou kompletně zrenovovaná vozidla a motocykly, které zažily dobu Masaryka. Vše podtrhnou komentované módní přehlídky dobového oblečení. Na Classic Show tak na vás dýchne atmosféra (nejenom) První republiky,” říká organizátorka Kateřina Kupková.

Angažovanost v rámci Classic Show je pro členy týmu Lesensky.cz čistě srdcovou záležitostí. „Díky Classic Show se do Brna vrátí ten největší brněnský patriot - vůz Omega. Vyrobil ho Břetislav Novotný v areálu Zbrojovky v roce 1923, čímž se stal historicky prvním automobilem vyrobeným v Brně. Naše agentura je také čistě brněnská, takže možnost zhlédnout vůz Omega si nenecháme ujít ani my,” dodává Aneta Sklenářová, která má na starost medializaci Classic Show.

Lístky se kupují přímo na místě. Slavnostní páska se přestřihne v pátek 20. března v 15 hodin. Po oba víkendové dny pak na diváky čeká bohatý doprovodný program. Veletrh končí v neděli 22. března v 16 hodin.