Letošní teambuilding se nesl ve znamení pohody

Teambuilding, pohoda, tým | Lesensky.cz
Agenturní zpravodaj | Veronika Gardášová
Autor článku: Agenturní zpravodaj

Říjen je pro agenturu dlouho očekávaným měsícem - pravidelně totiž pořádáme teambuilding. Loňský výjezd do Baldovce jsme letos vyměnili za domácí pohodu v agenturním sídle. Petr Lesenský nám představil novinky a plány na rok 2017 a po skončení oficiální části jsme si užívali zábavu - petanque, pivní kvíz a poznávání piv.

Vaše PR agentura!
Vaše PR agentura!

Na firemní teambuilding se těšíme vždy celý rok, protože není moc příležitostí, kdy se sejdeme všichni. Na tento jediný den v roce proto od určité hodiny vypneme telefony a maily a věnujeme se jen společným zábavám. Letos jsme se rozhodli pojmout tuto událost pro nás netradičně - zůstali jsme v agenturním sídle a věnovali se domáckým aktivitám. Zkrátka relax, který jsme všichni nutně potřebovali.

Jsme parta, jsme tým, jsme Lesensky.cz :)
Jsme parta, jsme tým, jsme Lesensky.cz :)

Vše začalo společným obědem. Po jídle nastala nutná součást teambuildingu - představení agenturních novinek a předběžný plán pro rok 2017. Po skončení oficiální části mohla začít ta skutečná zábava. Rozdělili jsme se do 3 týmů po 5 (už je nás opravdu hodně) a utkali se v petanque. Boj to byl vyrovnaný, ale vítězem se po (některých) bezchybných hodech stal tým kapitána Petra Lesenského.

Soustředění a nasazení bylo opravdu maximální. Soustředění a nasazení bylo opravdu maximální.

Pak už následovalo pivní klání. Pivní test vytrestal naše mozkové závity a díky němu jsme se například dozvěděli, že nejstarší kolébkou piva byla Mezopotámie. Test o jeden bod opět vyhrál tým kapitána Lesenského. Třetí a poslední soutěžní disciplínou bylo poznávání piva. Ačkoliv máme mezi sebou zkušené pivaře, i jim dal tento úkol pořádně zabrat. Opět vyhrál tým Petra Lesenského, který se tak stal absolutním vítězem teambuildingu a získal putovní pohár. Hrůzovládu nad ostatními tak převzal Petr Lesenský, Aneta Sklenářová, Andrea Tomanová, Monika Kváčková a Martin Bořil. Ti teď mají právo vymyslet svým poraženým kolegům speciální úkol (o všem vás budeme informovat).

Agenturní "ohnivý" pohár nad svými hlavami právem zvedli Petr Lesenský, Aneta Sklenářová, Andrea Tomanová, Monika Kváčková a Martin Bořil.
Agenturní "ohnivý" pohár nad svými hlavami právem pozvedli Petr Lesenský, Aneta Sklenářová, Andrea Tomanová, Monika Kváčková a Martin Bořil.

Už teď se nemůžeme dočkat příštího teambuildingu. Všichni jsme zvědaví, v jaké sestavě se sejdeme. Kdo ví, třeba budete součástí našeho týmu i vy ;)