Letošní rok pomáháme s medializací brněnského festivalu Víno z blízka

Festival Víno z blízka | Lesensky.cz
Agenturní zpravodaj | Veronika Gardášová
Autor článku: Agenturní zpravodaj

Festival Víno z blízka, který dá Brňanům okoštovat na 250 vzorků vín od 250 špičkových vinařů, letos mediálně zastupuje agentura Lesensky.cz. V rámci akce budou moci návštěvníci o víkendu 6. a 7. prosince ochutnat vína v restauracích, vinotékách, ale i v historických městských sklepeních. Akce se koná už potřetí.

„Jsme velmi rádi, že po Festivalu otevřených sklepů můžeme spolupráci s pořádající nadací Partnerství prohloubit a pomoci i s propagací Vína z blízka. Máme společný zájem pomáhat špičkovým jihomoravským vinařům,“ uvedla Karolína Křenková z agentury Lesensky.cz.

Víkendová akce ty nejlepší vinaře kraje do Brna přiláká. Jejich hroznový mok se snoubí s delikatesami podávanými šéfkuchaři brněnských restaurací. V podnicích je připravený i doprovodný program. V sobotu například v Klášterní vinárně bude hrát cimbálka, café Mezzanine pro změnu rozezní DJ se speciálním „vinyl vino alternative setem”. Nedělení program vyvrcholí v atriu Fakulty sociálních studií, kde se odehraje Vánoční trh s vínem. Zájemci mohou snadno nakoupit dárky pod stromek či pochoutky na vánoční stůl.

Still life with white wine and grapes