Header pro web Erebos od Lesensky.cz

Nový web a e-shop pro nápoj vítězů – Erebos drink

Erebos Herbal Energy je ryze přírodní český energetický nápoj připravovaný z těch nejlepších surovin – poskládaných do jedinečné bylinné receptury.
Design
Struktura
Development
Napojení systémů 3. stran
případové studie
novinky
2020
Doba realizace
90 dní

Erebos Herbal Drink

Erebos Herbal Drink je úspěšným dílem startupové společnosti White s.r.o. Nový formát energetického nápoje postaveného čistě na přírodních ingrediencích s několika výraznými příchutěmi zaujme nejen příznivce fitness a sportu, ale i každého, kdo občas potřebuje „nakopnout“, a káva či standardní energetické nápoje plné chemie pro něj nejsou tím pravým.

Zadání klienta a naše role

Klient nás oslovil se zájmem o tvorbu nových brandových webových stránek a e-shopu a také realizaci kompletní marketingové komunikace, kterou připravoval v rámci svého rebrandingu. Díky zkušenostem týmu Lesensky.cz se podařilo spojit brandový web a e-shop do jedné designově ucelené prezentace. 

Stěžejní částí nového webu měla být e-shopová část a interní objednávkový modul pro obchodní reprezentanty firmy. Důležitým požadavkem klienta bylo napojení na účetní systém FlexiBee, platební bránu GoPay a systémy společností, jako jsou Uloženka apod. Web jsme navrhovali kompletně od UX přes grafiku až po finální programátorské řešení, postavené na otevřeném systému Drupal Commerce.

Výsledkem je robustní, plně responzivní webová prezentace s moderním designem a e-shopovým řešením, která odpovídá novému brand designu a tomu, jak klient chce prezentovat své nové produkty.

Realizační tým

 • Projektové řízení
  Roman Kučera
 • Grafika
  Ivan Kebeleš
 • UX (Struktura)
  Ivan Kebeleš,
  Roman Kučera
 • Development
  Jan Polzer
 • Copywriting
  Michaela Kurtaničová

 

EREBOS
EREBOS MACBOOK
Erebos produkty

Nový design, který si řekne o pozornost

Stejně, jako je moderní a svěží nový korporátní design značky Erebos, šmrnc dostaly i nové webové stránky. Výrazná prezentace produktů v odpovídajících barvách, příjemná ikonografie, UX navržené tak, aby návštěvníky snadno provedlo přes konverzní prvky až na konec nákupního procesu.

Erebos - Napojení na systémy třetích stran

Napojení na systémy třetích stran

Erebosdrink.cz není obyčejným webem, ale komplexní a obsáhlou prezentací a e-shopem napojeným na řadu externích aplikací – od účetního systému přes platební brány až po skladové aplikace či datové můstky pro parcel shopy a další.

Erebos e-shop řešení

Uživatelsky přívětivé e-shopové řešení

Naším cílem bylo skloubit katalog produktů s jejich následným online prodejem. Web působí konzistentně i přes to, že je v něm propojena prezentace značky Erebos a e-shopový modul. Vznikl tak jeden kompaktní celek, který klientovi usnadní prezentaci i prodej produktů.

Důležité charakteristiky webu v kostce

Kompletně responzivní

EREBOS_MOBIL_1
EREBOS_MOBIL_2
EREBOS_MOBIL_3
EREBOS_MOBIL_4
EREBOS_MOBIL_5

Pojďte do toho s námi!

Cítíte, že by vašemu webu slušel nový kabát nebo chcete rovnou zcela nový model? Rádi vám pomůžeme s redesignem i stavbou webu od základů. Máme za sebou stovky projektů pro menší klienty i velké korporace. Své zkušenosti teď nabízíme také vám.

 

Chci nový web