Foto ze setkání Asociace public relations agentur (APRA) v Brně

Hostili jsme historicky první brněnské zasedání APRA

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
31. 3. 2023

Na počest nástupu nového vedení Asociace public relations agentur (APRA) proběhlo její tradiční výjezdní zasedání. To se vůbec poprvé v historii konalo v Brně. Jako jediný mimopražský člen jsme připravili program akce. Oficiální program týkající se plánování strategie APRA na následující léta doplnila komentovaná prohlídka radničních prostor, večeře v restauraci Jean Paul i zakončení úspěšného dne v Baru, který neexistuje.

Setkání se zúčastnilo 6 ze 7 nově zvolených členů výkonné rady APRA, včetně místopředsedy Petra Lesenského. V zasedací místnosti na brněnské radnici vedení organizace v diskutovalo vize, cíle a také rozpočet APRA na další období.
 

Jsem rád, že jsem konečně mohl přivítat kolegy z asociace v Brně. Máme výrazně obměněnou výkonnou radu, proto jsme neprobírali jen konkrétní záležitosti naší asociace, ale velký prostor jsme věnovali výměně názorů o budoucnosti našeho oboru.

 

V mnoha věcech jsme si sladili, jak postupovat směrem k členské základně, se kterou plánujeme probrat naše poznatky na navazujícím celoagenturním setkání. Vidíme kolem sebe mnoho příležitostí, kterých je prostě potřeba velmi rychle a společně využít.

Petr Lesenský, místopředseda APRA

 

APRA je dobrovolné sdružení PR agentur a PR týmů firem a organizací působících v České republice. Hlavním posláním asociace je prezentovat obor PR zejména odborné a klientské veřejnosti, prosazovat tzv. nejlepší praxi, vytvářet prostor k široké profesní diskuzi a budovat dobré jméno oboru. Asociace má v současnosti 24 členů a agentura Lesensky.cz je jejím jediným mimopražským členem.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram