PR Gang ilustračni foto

PR Gang přichází za studenty s Novým Prostorem, Nicknackem či Koncertem pro budoucnost

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
22. 10. 2021

PR Gang se v letošním semestru zaměří na téma sociální odpovědnosti. Pod dohledem špičkových mentorů začnou studenti na podzim pracovat například pro časopis Nový Prostor, podpoří vratné kelímky Nicknack či pomohou s medializací Koncertu pro budoucnost. Rozšíří se také nabídka odborných přednášek z oblasti PR i marketingu.

Oproti předchozímu koronavirovému roku strávenému v online prostředí se PR Gang vrátí do přednáškových sálů. Kromě nabídky práce na reálných kampaních rozšíří nabídku přednášek například o krizovou komunikaci, PR u CSR projektů či marketing v kultuře. Vyučovat a školit se bude na půdě Masarykovy univerzity, VUT či Mendelovy univerzity.

nabídkou přednášek reagujeme na zájem ze škol. Pracujeme se studenty žurnalistiky, PR i marketingu. každá z těchto skupin má trochu jinou představu o záběru. Noví mentoři pomohou studentům s přípravou reálných kampaní. To je ta nejlepší praxe.

Anna Kraus, vedoucí PR Gangu

V každém semestru přichází PR Gang za studenty s novými klienty a jedním stěžejním tématem. Tradičně největší zájem zůstává o online témata, tedy digitální PR, sociální sítě či výkonnostní marketing. Letos se v souvislosti s tématem sociální odpovědnosti bude na školách řešit časopis Nový Prostor, vratné kelímky firmy Nicknack či medializace Koncertu pro budoucnost. Pokračuje také dlouhodobá spolupráce s Dopravním podnikem města Brna.

V minulosti agentura připravovala projekty pro společnosti jako Notino, IBM, Kiwi.com, Aqualand Moravia, Technologický park Brno, ale i instituce, jakými jsou Hospodářská komora, Moravská galerie, Filharmonie Brno či Magistrát města Brna.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram