Tým Lesensky.cz skupinové foto

Hlásíme pět nových klientů, oživíme Adast a nastartujeme Quick stop car

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
24. 11. 2021

Nově pomůžeme oživit komunikaci tradiční strojírenské společnosti Adast Systems, pro kterou připravíme i novou vizuální identitu. Mezi naše nové klienty patří firmy Quick stop car nebo Simon-Says. Spolupráci posilujeme rovněž s Regionální hospodářskou komorou Brno a Masarykovou univerzitou.

 adast systems oživíme značku, která už desítky let patří mezi stěžejní firmy v regionu. vezmeme si na starost péči o media relations a v oblasti marketingu připravíme novou vizuální identitu a webovou prezentaci.

Roman Kučera, CEO Lesensky.cz

Pro firmu Quick stop car, která začíná s budováním široké sítě nových servisních jednotek a pneuservisů u čerpacích stanic, zajistíme kompletní služby v rámci konceptu PR 360®. Tomuto inovativnímu projektu pomůžeme s PR strategií, komunikační kampaní, správou sociálních sítí, contentem, online marketingem i webovou prezentací.

Media relations nově zajistíme pro firmu Simon-Says, která se zaměřuje na interim sales management. Dále posílíme PR aktivity pro Regionální hospodářskou komoru Brno a Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity pomůžeme s projektem posilujícím meziobecní spolupráci.

„Plánujeme srozumitelně komunikovat výsledky projektu v médiích i na sociálních sítích tak, aby získané poznatky pomáhaly starostům. V rámci této kampaně určitě využijeme i nápadů studentů z naší kreativní agentury PR Gang,“ doplňuje Markéta Kohoutková, šéfka našeho PR týmu.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram