Prezidentská debata | Lesensky.cz

Pro prezidentskou debatu jsme zajišťovali média i hosty

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
25. 12. 2017

Do seznamu toho, co jsme v roce 2017 zvládli, přibyla i organizace prezidentské debaty. Tu v Praze pořádali autoři online volební hry Prezident 21, kterým pomáháme s medializací této originální webové platformy. Událost měla velký úspěch, ukázal se na ní dokonce i Tonda Blaník.

Ve středu 20. prosince jsme v závěru předvánočního agenturního shonu završili letošní PR aktivity nemalou událostí - prezidentskou debatou. S její přípravou jsme pomáhali organizátorům volební hry Prezident 21. Ta simuluje prezidentské volby online, avšak využívá jiného systému hlasování. Ve hře lze udílet hlasy rovnou čtyřem prezidentským kandidátům, z toho tři hlasy jsou pozitivní a jeden negativní.

Debata se konala v pražském DOXu a účast potvrdili všichni prezidentští kandidáti kromě Miloše Zemana. Hlavním tématem akce byla budoucnost demokracie, diskutovalo se tedy například o občanské společnosti nebo veřejnoprávních médiích. Právě účast a péče o média byla přitom naším úkolem. Kromě toho jsme klientovi Prezident 21 pomáhali se zajištěním zajímavých hostů a komentátorů, kteří dodali programu na atraktivitě.

Akce měla i přes vánoční čas hojnou účast. Atrium DOXu praskalo ve švech, na místě byli  jak zástupci veřejnosti a tak početná řada novinářů z největších českých zpravodajských titulů včetně zástupců rozhlasu a televize. Debatu bylo možné také sledovat online na sociálních sítích Aktuálně.cz. Na místě natáčelo i několik nezávislých dokumentaristů a filmařů a záběry do svého filmu zde pořídil také Tonda Blaník. Ačkoliv měli jednotliví kandidáti na nového českého prezidenta na různá témata odlišné názory, na závěr všichni společně i s publikem odzpívali pár taktů z vánoční koledy.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram