Náhled informačního webu o koronaviru pro město Plzeň

Pro Plzeň jsme připravili nový informační web o koronaviru

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
12. 11. 2020

Pouhých sedm dní od schválení zakázky stačilo, abychom městu Plzeň dodali nový informační portál o koronaviru. Oficiální webové stránky magistrátu Plzeň jsou dnes již v plném provozu a občané města tak najdou potřebné informace z regionu na jednom místě.

V zadání tiskového oddělení města Plzeň byl největší důraz na rychlost zpracování, srozumitelnost webu pro občany a jednoduchou obsluhu pro úředníky. Abychom splnili dané požadavky, vybrali jsme pro tuto zakázku systémy Wordpress a Elementor.

Korona web Plzeň

Díky zvolené kombinaci jsme mohli za pouhých 7 dní od schválení zakázky spustit web, který je v souladu s brand manuálem města a současně jej zvládnou obsluhovat zaměstnanci úřadu. Ty do správy webu zaškolila naše kolegyně Michaela Kurtaničová. Kromě aktualit mohou úředníci na web vkládat i nové moduly a další prvky, což jim umožňuje okamžitě třídit, prioritizovat a informovat občany v souvislosti s pandemií koronaviru.

„Město Plzeň využilo služeb Lesensky.cz pro menší webový projekt. S výsledky jsme velmi spokojeni, stejně tak s průběhem spolupráce. Přístup agentury byl profesionální, zadání plnila rychle, bezchybně, reagovala obratem. Oceňujeme též vstřícné a příjemné jednání ze strany zaměstnanců agentury.“

Eva Barborková, vedoucí tiskového oddělení Magistrátu města Plzně

Web pro město Plzeň je již naším druhým "pandemickým" informačním projektem pro samosprávy. V první vlně pandemie jsme expresně zpracovali portál o koronaviru také pro město Brno. Brněnský portál vznikl jako pilotní a bezplatný projekt v rámci naší výzvy #marketingpomaha. Za rychlé dodání webu a podporu města během pandemie jsme získali čestné ocenění.

Potřebujete rychle pomoci s webovými stránkami?

Po 9 letech v oboru a 500+ projektech víme, že každá instituce potřebuje prezentaci šitou na míru. Vymyslíme a zpracujeme pro vás to nejlepší možné řešení.

Ozvěte se nám

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram