Certifikace APRA ukázka certifikátu pro obor public relations

Při certifikaci APRA jsme prokázali kvalitní plánování i důraz na inovace 

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
27. 8. 2022

Získali jsme oborový certifikát CMS3. Splnili jsme totiž standardy kvality mezinárodní asociace PR. Během důkladného auditu jsme potvrdili, že zvládáme efektivně plánovat, adekvátně vyhodnocovat a podporujeme inovace.

Členství v Asociaci Public Relations Agentur (APRA) nám přináší nejen prestiž a možnost setkávat se s kolegy v oboru. Součástí jsou také povinnosti v podobě dodržování etického kodexu a splnění podmínek oborové certifikace.

V rámci certifikačního procesu musí agentury prokázat, že splňují standardy CMS (Consultancy Management Standard), které byly přijaty mezinárodním sdružením Public Relations asociací (ICCO). Tento systém certifikace je platný po celém světě, hodit se nám tak bude i při partnerských projektech v globální síti PR Network (PRN).
 

Certifikace je jednoznačným ukazatelem, že naplňujeme všechny parametry kvality, profesionality a efektivního řízení. Může být také vodítkem při rozhodování o spolupráci u klientů, ale také při náboru zaměstnanců.

Roman Kučera, CEO


Certifikačním procesem nás provedla certifikační společnost Det Norske Veritas (DNV), která se podílela na vývoji metodiky určené přímo pro obor Public Relations. Museli jsme prokázat, že jsme nejen schopni naplňovat podnikatelské cíle, plánovat a vyhodnocovat kampaně, dodržovat profesní či etické normy, ale třeba také pečovat o své zaměstnance.
 

Certifikát public relations ICCO

Oblasti certifikace:

  1. Vedení a komunikace
  2. Plánování/podnikatelský plán
  3. Neustálé zdokonalování řídících a pracovních procesů
  4. Finanční systémy
  5. Řízení kampaní
  6. Spokojenost klientů
  7. Nové zakázky
  8. Řízení lidí

Výsledkem auditu je souhrnná zpráva, která agenturu hodnotí v mnoha kategoriích. Vysoké hodnocení získal například náš interní informační systém, dobře nastavená firemní kultura, vzdělávací systém PR Akademie i CSR aktivity pod projekty PR Gang a #marketingpomaha.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram