PR gang natáčení online přednášek

PR Gang přichází s e-learningem, přechod do onlinu urychlila pandemie

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
25. 5. 2020

Naše studentská agentura PR Gang, která spolupracuje s vysokými školami na začleňování studentů komunikačních oborů do reálných projektů, zařazuje do svých aktivit nový e-learningový program. Pravidelně během každého semestru tak budou studenti i jejich vyučující moci nově využívat streamovaných přednášek, webinářů či sérií edukativních videí.

PR Gang, který je naším vzdělávacím projektem, přesunul své fungování do online prostředí okamžitě po uzavření škol. Studenti tak tak ani v jarním semestru nepřišli o možnost pracovat na reálných projektech a dostávat zpětnou vazbu od mentorů z řad praktiků i teoretiků.

Ve spolupráci s vysokými školami jsme všechny dohodnuté přednášky a workshopy řešili přes online komunikační platformu. Pedagogové tento krok uvítali, protože streamování odborníků z praxe obohatilo jejich výuku. Když jsme navíc viděli obrovský zájem ze strany studentů, rozhodli jsme se připravit kompletní e-learningový program a zařadit ho do našich aktivit pravidelně.

Natáčení přednášek PR Gangu v ateliéru Filmondo
Vedoucí projektu PR Gang Anna Pivodová se štábem z agentury Filmondo

Přechod části výuky do digitálního prostředí byl jedním z dlouhodobých plánů projektu. Díky rychlé reakci kreativní agentury Filmondo se jej povedlo zrealizovat už během prvních týdnů pandemie.

Studenty jsme tak mohli zapojit do nejrůznějších kampaní pomáhajících v době krize. V rámci výzvy #marketingpomaha se například podíleli na vzniku reálných projektů zaměřených na šití roušek, rozvoz jídla nebo pomoc seniorům či úřadům v krizových situacích.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram