konzultace veletrhy ilustrační foto

Na první konzultační den dorazilo 20 firem, další setkání plánujeme na duben

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
8. 3. 2020

Přes dvacet firem dorazilo ve čtvrtek 5. března na bezplatné konzultace PR a marketingu od našich odborníků. Na půdě RHK Brno se za námi pro radu zastavili menší podnikatelé i zástupci velkých firem. Nejčastější dotazy se týkaly efektivity marketingových nástrojů, přípravy marketingových plánů a rozpočtů  či PR strategií. Jsme rádi, že o konzultace byl zájem. V plánu přivádět do Brna kvalitní vzdělávání z APRA a posilovat odbornou znalost PR a marketingu tak rozhodně budeme pokračovat.

Lesensky.cz konzultace PR veletrhy
Konzultace neprobíhaly pouze v kanceláři, ale také přímo v terénu na veletrzích Motosalon a Pro Dítě.

Pokud jste březnové setkání nestihli a potřebujete poradit s byznysem, připravili jsme pro vás další dubnové termíny. V následujícím měsíci budou naši odborníci z APRA k dispozici ve čtvrtek 2. a 23. dubna, kdy na výstavišti probíhají nejprve veletrhy Techagro, Silva Regina a Biomasa a posléze EMBAXPRINT, SALIMA, MBK, G+H, VINEX a Festival chutí. Konzultace budou probíhat vždy od 13:00 do 18:00 po půlhodinách přímo v sídle Regionální hospodářské komory Brno na brněnském výstavišti. Otevřené jsou všem. 

V případě zájmu o setkání si můžete rezervovat konzultaci na e-mailu gardasova@lesensky.cz nebo se za námi zastavte přímo během konzultačních hodin a domluvte si termín na místě. Během vypsaných termínů budou ke konzultacím připraveni naši specialisté na PR a marketing. Pro firmy napříč různými obory se tak nabízí jedinečná příležitost se zdarma dozvědět, jaké možnosti public relations a marketing nabízejí. V rámci konzultace dostanou například stručný monitoring aktuálního stavu jejich PR či doporučení, které nástroje do budoucna využít a proč.

Termíny, místo a harmonogram konzultací

2. dubna od 13:00 do 18:00 v sídle RHK Brno, areál BVV

23. dubna od 13:00 do 18:00 v sídle RHK Brno, areál BVV

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram