Konzultace na BVV

Poprvé jako marketingový partner BVV. Na Mezinárodním strojírenském veletrhu poskytneme konzultace PR a marketingu

Profile picture for user Martin Svoboda
Martin Svoboda
3. 10. 2023

Naše agentura se letos stala hlavním partnerem Brněnských veletrhů a výstav a Regionální hospodářské komory Brno pro PR a marketing. Na nadcházejícím Mezinárodním strojírenském veletrhu proto nabídne všem vystavovatelům bezplatné konzultace v těchto oblastech. Zástupcům firem poradí mimo jiné majitel agentury Petr Lesenský, ředitelka PR týmu Markéta Kohoutková či senior PR manager Martin Svoboda.

PR

Bezplatné konzultace:
10. až 13. října od 10:30 do 18:00

Tradiční konzultace PR a marketingu budou v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu probíhat v půlhodinových blocích v prostorech Regionální hospodářské komory Brno na brněnském výstavišti. V případě zájmu vystavovatelů také přímo na jejich stáncích.

Pokud máte zájem o registraci, napište nám na e-mail:

info@lesensky.cz

Firmy z oblasti strojírenství či průmyslu tak mají skvělou příležitosti dozvědět se, jak díky public relations či správně uchopenému marketingu pozvednout svoji značku. V rámci konzultace jim naši odborníci poskytnou například stručný monitoring aktuálního stavu jejich PR či doporučení, které nástroje do budoucna využít a proč. Díky našemu partnerství s BVV přitom budeme přitom v konzultacích pokračovat nejen na blížícím se veletrhu GO v listopadu, ale také na dalších brněnských veletrzích v příštím roce.

V současnosti v rámci spolupráce realizujeme průzkum mezi tuzemskými průmyslovými firmami na téma využití digitalizace, automatizace a umělé inteligence v českém průmyslu. Zástupci průmyslových podniků se ho mohou zúčastnit prostřednictvím tohoto krátkého anonymního dotazníku. 

Vyplnit dotazník

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram