E.ON Energie v rukou Lesensky.cz, stožáry el. vedení | Lesensky.cz

E.ON Energie kompletně v rukou PR agentury Lesensky.cz

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
21. 10. 2014

V podzimním výběrovém řízení společnosti E.ON Energie na dodavatele komplexních PR aktivit pro oblast produktů a služeb v roce 2015 zvítězila PR a marketingová agentura LESENSKY.CZ. Brněnská agentura považuje vítězství v tendru přední tuzemské společnosti za jeden z největších dosavadních profesních úspěchů.

„Začít se účastnit výběrových řízení mohou jen zavedené společnosti, které na to mají personální kapacitu a profesní výkonost. Už to byl pro nás samozřejmě určitým způsobem milník. Bez pochyby se dostáváme mezi stěžejní hráče v oblasti outsourcingu PR služeb,“ vysvětlil Petr Lesenský, ředitel agentury Lesensky.cz, mezi jejíž klienty se dlouhodobě řadí například společnosti Invia, Mazars, Activa, Servodata či Enbra. „V každém oboru zastupujeme pouze jednoho klienta, kterému se maximálně věnujeme. V energetice tak s novými akvizicemi pro příštích patnáct měsíců s radostí končíme,“ doplnil.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram