Social Media Manager

Sociální sítě: Malý přehled k zamyšlení

Profile picture for user Tereza Ticháčková
Tereza Ticháčková
14. 5. 2024

Všichni musí být vidět na sociálních sítích. A nejlépe všude, kde to jde! Nebo ne? Chceme našim klientům ukázat, že ne každá sociální síť je pro všechny a že vytvářet poutavý obsah pro každého a všude rozhodně není jednoduché. Rychle to zjistíte, pokud se podíváte na náš přehled níže. 

Než se vydáte na určitou sociální síť, je dobré se zamyslet se, jestli se na ní skutečně nachází vaši potenciální zákazníci a zda jste schopní pravidelně připravovat obsah, který má potenciál zaujmout. Mít sociální sítě pro sociální sítě totiž není řešením pro nikoho. 

Právě naopak, je to deprimující pro social media managery, kteří pod tlakem vymýšlí, jak proboha prodají traktory na TikToku, pro vedení společnosti, které nevidí uspokojivé výsledky a má tím pádem za to, že ty socky (nebo sockaři?) jsou na nic, i pro samotné klienty, kterým to zkrátka nic nedává. 

Proto jsme pro vás připravili jednoduchou vstupenku do světa sociálních sítí, díky které za pár minut zjistíte, jaké věkové skupiny kde hledat a jaký obsah je teď celkem in. Budete se tak moci zamyslet nad tím, kam směřovat svou pozornost a energii. 

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram