PR Network cover photo

Rada PR Network přivítala 4 nové členy

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
4. 8. 2020

Public Relations Network (PRN) v červenci posílila stálou Radu. Ke kulatému stolu globální oborové sítě nově usednou Richard Postins (Prova PR, Velká Británie), Jodi Echakowitz (Boulevard Public Relations, Kanada), Héctor Iván Lira Hevia (F1rstcomm Comunicación, Mexiko) a Sarah Song (Integra Communications, Jižní Korea). Rozšířením Rady získala organizace silnější komunikační základny v asijském, severoamerickém a evropském kontinentu

Každý z nových členů bude reprezentovat příslušný kontinent a vytvoří tak potenciální regionální centrum PRN. Díky tomu se zjednoduší komunikace, zefektivní integrované kampaně i organizace globálních setkání.  Vznikne také lepší prostředí pro rozšiřování sítě ve svěřené oblasti. 

Jako členové PR Network gratulujeme kolegům k nové funkci a těšíme se na jejich práci i nápady.

O Public Relations Network

PRN je jedna z největších mezinárodních sítí nezávislých PR agentur z 30 zemí světa s více než 80 kancelářemi ve městech na pěti kontinentech. Špičky v oboru z jednotlivých zemí propojuje od roku 1995. Na pravidelných setkáních členové sdílí své zkušenosti se sestavováním mediálních kampaní a v rámci spolupráce připravují pro klienty prezentace s celosvětovým dosahem. Naše agentura je členem sítě od roku 2019.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram