Green Ways kuchačka od Lesensky.cz náhled

Pro Green Ways jsme připravili kuchařku se zelenými recepty

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
10. 12. 2019

Ačkoliv advent oficiálně začíná někdy na přelomu listopadu a prosince, příprava vánočních dárků pro klienty našich obchodních partnerů startuje mnohem dříve. Vánoce pro naše klienty tak řešíme už během léta a samotná příprava dárků startuje na začátku podzimu. V letošním roce jsme pro klienty společnosti Green Ways už od léta připravovali netradiční dárek – kuchařku s recepty ze zelených potravin

Kuchařka je unikátní tím, že se jako první na trhu zaměřuje na přípravu pokrmů za použití chlorelly a ječmene. U kuchařky jsme se postarali o kompletní produkci, od obsahu po řešení tisku.

Prvním krokem byl výběr vhodných receptů a jejich in-house příprava a testování. Následovala spolupráce s fotografem a food stylistou, který zajistil, že výsledné recepty na place nejen skvěle chutnaly, ale výborně vypadaly na všech snímcích. Fotilo se celkem tři dny.
 

Green Ways kuchařka náhled
Do kuchařky jsme zařadili pouze námi ozkoušené recepty.

Následovalo třídění stovek fotografií, výběr těch nejlepších a příprava vizuální šablony kuchařky. Souběžně copywriter stylisticky upravil recepty a také ladil jejich pořadí, aby se čtenáři s kuchařkou pracovalo co nejlépe.

Kuchařka obsahuje 18 receptů s texty v českém a slovenském jazyce, celostránkové fotografie i speciální ikony, díky kterým se čtenář může orientovat například ve složitosti jednotlivých receptů. Kulinářský průvodce vyšel v několikatisícovém nákladu.

Realizační tým: Michal Kubín a Alexandr Fiala (vedení projektu), Tereza Ticháčková (obsah a texty), Veronika Šišková (DPT, grafika, úprava fotografií), Jindřich Špaček (fotograf)

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram