Tým agentury Lesensky.cz v roce 2019

Máme nového CEO a rozšiřujeme pražskou pobočku

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
10. 2. 2019

Vedení naší agentury nově přebírá Roman Kučera, který ve funkci CEO střídá po deseti letech Petra Lesenského. Nového šéfa bude mít také marketingové oddělení. Pozitivní změna čeká i naši pražskou pobočku, jež se rozroste o dvě nové posily.

Hlavní změna nastává v nejvyšším vedení agentury. Zakladatel a jediný majitel agentury Petr Lesenský nově zaměří pozornost ke strategickému rozvoji firmy a z pozice nově zvoleného člena vedení Asociace Public Relations Agentur (APRA) také k osvětě o moderním PR.

„Po deseti letech v operativě plánuji méně mluvit a více poslouchat. Obklopil jsem se silným a loajálním týmem, kterému je potřeba dát volnější ruku."  Petr Lesenský

Petr tak získá čas na strategický rozvoj firmy a nové agenturní projekty v komerční sféře či veřejné správě. Jako člen výkonné rady APRA se bude ještě intenzivněji věnovat vzdělávání a podpoře PR oboru nejen v Praze, ale i v regionech. 

Funkci CEO v agentuře od února přebírá dosavadní obchodní ředitel Roman Kučera, který ve firmě působí šest let. Roman patří mezi zkušené odborníky, před příchodem do agentury působil jako šéfredaktor odborných magazínů, stal se autorem několika knižních bestsellerů z oblasti IT a také pracoval na manažerských marketingových pozicích ve společnostech IKEA či Home Credit.

Protože stávající šéfka marketingového týmu Veronika Duchoňová nastupuje na mateřskou dovolenou, pozici marketingového ředitele převezme nový člen agenturního týmu Michal Kubín. Kromě managementu posilujeme i pražský tým. Ten se rozrůstá o bývalou redaktorku Marketing Sales Media Jitku Fialkovou a Jana Nechvátala, který vedl tiskové oddělení Ministerstva práce a sociálních věcí.

Celkem tak náš tým na začátku roku 2019 čítá dvacet členů, v Brně jej tvoří sedmnáct lidí, v Praze máme tři interní zaměstnance.